سامانه پیامک بارداری پارسه‌گرد

آیا می‌دانید بین سلامتی جسمی و روحی شما و جنین‌تان ارتباط مستقیمی وجود دارد؟
اگر باردار هستید با استفاده از سرویس‌های پیامک بارداری پارسه گرد از همین امروز اقدام به افزایش آگاهی خود کنید تا در آینده افسوس نخورید.

کاربر گرامی، شما می‌توانید جهت بررسی و تست سامانه پیامک، یکی از سرویس‌ها را به دلخواه خود انتخاب نموده تا به مدت 5 روز، از امکانات این سامانه به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

آزمایش رایگان سرویس

آیا در حال حاضر باردارید یا این که به زودی قصد دارید لذت مادر شدن را بچشید؟ پارسه‌گرد با توجه به نیازهای متنوع دوران بارداری و برای همراهی لحظه لحظه شما بارداران عزیز، اقدام به طراحی سرویس های پیامکی (اس ام اس) جامع، تخصصی و به‌روز نموده‌است. این سامانه در قالب سرویس‌های ارسال پیامک (در چهاربخش عمومی، تخصصی، روانشناسی و روند رشد جنین) روزانه شما مادران عزیز را از تمامی مسائل حیاتی مورد‌نیاز آگاه نموده و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد.

توجه نمایید که سرویس‌های ارائه شده از لحاظ اطلاعاتی به هیچ وجه با یکدیگر اشتراک نداشته و انتخاب همگی آنها با هم، منجر به افزایش آگاهی شما از تمامی شرایط خودتان می‌شود.

در ابتدا با وارد کردن زمان زایمان خود، این سامانه تاریخ دقیق بارداری شما را محاسبه می‌کند؛ سپس با ثبت نام و پرداخت مبلغ اندکی، روزانه پیامکی متناسب با روز بارداری‌تان را روی تلفن همراه خود دریافت می‌کنید.

اگر می‌خواهید حتی یک نکته از این موارد مهم را از دست ندهید، فرصت را غنیمت شمرده و از همین امروز ثبت‌نام کنید. امیدواریم تلاش این مجموعه بتواند پاسخگوی خوبی برای تمامی نیازهای مادران عزیز باشد. خواهشمندیم با ارسال نظرات خود در این صفحه ما را در ارتقاء سطح این سامانه و راه‌اندازی سامانه‌های مفید دیگر یاری کنید.

پشتیبانی

کاربران عزیز، چنان‌چه در هر مرحله از ثبت‌نام در سامانه پیامک نوزاد پارسه‌گرد به مشکل یا ابهامی برخوردید، می‌توانید برای دریافت اطلاعات (از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۶:۰۰ روزهای شنبه تا چهارشنبه) با شماره تلفن ۲۲۸۹۰۵۲۶ - ۰۲۱ تماس بگیرید.
» گزارش مشکل در دریافت پیامک

مشخصات سرویس پیامک عمومی بارداری

در این سرویس، به‎صورت روزانه مهمترین نکات بارداری شامل توصیه‌های پزشکی، نکات سلامت و تغذیه، بهترین ورزش‎ها، وضعیت جنین، نشانه‎های خطرناک و استرس‌زا و راهکارهای پیشگیری و درمان آنها را از طریق پیامک دریافت می‌نمایید.

مهمترین عناوین و سرفصل ها

 • مطالب مرتبط با سلامت و تغذیه صحیح
 • پیشنهادها و نکات پزشکی در خصوص وضعیت کلی باردار
 • اشاره به نکات کلی برای رفع نگرانی‌ها در این دوران
 • یادآوری تاریخ‌های حائز اهمیت در بارداری
 • مهمترین باید و نبایدهای دوران بارداری
 • مهمترین ورزش‌ها و نحوه انجام حرکات روزانه

نمونه پیامک‌ها

روز 04: عوامل مضر برای باروری، قرارگرفتن در معرض اشعه ها، پاک کننده های شیمیایی، فلزات سنگین (سرب و جیوه)، ظروف پلاستیکی و سم گیاهان هستند.

روز 197: افزایش 45 درصدی حجم خون در رگها ایجاد واریس وهموروئید میکند؛پاها را بالا بگذارید،به پهلوی چپ بخوابید واز جوراب ساپورت استفاده کنید

منابع مورد استفاده

کاربران عزیز، تمامی متون پیامک‌ها از وب سایت‌های معتبر و به‎روز انگلیسی زبان ترجمه و گردآوری شده است:
www.webmed.com
www.sheknows.com
www.babycenter.com

مشخصات سرویس پیامک تخصصی بارداری

این سامانه به‎صورت روزانه مهمترین نکات تخصصی بارداری شامل نکات تخصصی پزشکی و آزمایش‌های ضروری، اطلاعات کامل دارویی، جزئیات نکات سلامت و تغذیه، ملزومات آمادگی برای زایمان، نشانه‌های هشدار دهنده و پیشگیری‎ها را از طریق پیامک برای شما ارسال می‌نماید.

مهمترین عناوین و سرفصل ها

 • جزئیات تغذیه (مصرف غذاهای مفید، مضر و مکمل‌های ضروری)
 • نشانه‌های هشدار دهنده و بیماری‌های خطرناک این دوران
 • یادآوری و توضیح سونوگرافی و آزمایش‌های ضروری در بارداری
 • فعالیت‌های مجاز و غیر مجاز و مراقبت‌های دوران بارداری
 • اطلاعات کامل دارویی و توضیح در خصوص نحوه مصرف
 • آمادگی برای زایمان و نکات مهم پس از زایمان

نمونه پیامک‌ها

روز 4: غذاهای دریایی و ماهیان منبع خوبی از پروتئین، زینک، آهن و امگا3 اند. اما به علت وجود جیوه در آنها بیش از 170 گرم در هفته مصرف نشوند. جیوه بالا در خون به مغز و اعصاب جنین آسیب میرساند.

روز 72: در سه ماهه اول، بین هفته 11 تا 14 باید آزمایش خون و سونوگرافی ان.تی به منظور تعیین ریسک سندرم داون و سندرم ادوارد و سونو غربالگری صورت بگیرد. مهلت سونوگرافی تا 13 هفته و 6 روزگی است.

منابع مورد استفاده

کاربران عزیز، تمامی متون پیامک‌ها از وب سایت‌های معتبر و به‎روز انگلیسی زبان ترجمه و گردآوری شده است:
www.mayoclinic.com
www.sheknows.com
www.pregnancy.com
www.kidshealth.org
www.webmd.com
www.whattoexpect.com

مشخصات سرویس پیامک روانشناسی بارداری

با توجه به مواجهه بارداران با شرایط روحی نامناسب شامل انواع افسردگی‌ها، اضطراب، ترس و ... در دوران بارداری و درنتیجه تضعیف روابط مناسب با اطرافیان مخصوصا همسر خود، بر آن شدیم تا با تحقیقات بسیار و استفاده از منابع به‌روز و کاملا معتبر به این دغدغه ها پایان دهیم.

به‌همین ترتیب شما می‌توانید با ثبت‌نام در پیامک روانشناسی بارداری بهترین توصیه‌های روانشناسی و خودشناسی، مدیریت زمان و بهترین راهکارهای علمی و کاربردی را به‌صورت پیامک دریافت نمایید.

مهمترین عناوین و سرفصل ها

 • اضطراب، افسردگی و ترسهای دوران بارداری، و راهکارهای برطرف سازی یا کاهش آنها (بوسیله پاسخهای علمی و واقع بینانه)
 • راهکارهای بهبود روابط زناشویی با آموزش مهارت های اساسی در برقراری ارتباط مؤثر و سالم با همسر (گوش دادن مؤثر، تقویت رفتارهای مثبت همسر و کاهش رفتارهای منفی او، شیوه درست و مؤثر ابراز احساسات و خواسته‎های خود، مدیریت خشم و...)
 • مشکلات هیجانی رایج در هر سه ماهه از بارداری و راهکارهای مقابله با آنها (کاهش اضطراب در مورد سقط جنین در سه ماهه اول، افزایش عزت (اعتماد) نفس در مورد ظاهر بدن در سه ماهه دوم و کاهش نگرانی‎های مربوط به زایمان در سه ماهه آخر)
 • راهکارهای مدیریت زمان، تعیین اهداف و روشهای مؤثر برای دستیابی به آنها
 • آمادگی هیجانی و روانی برای انجام زایم

نمونه پیامک‌ها

روز اول: 33% از زنان در دوران بارداری دچار اختلال افسردگی یا اضطراب می شوند، با این حال تنها 20% آنها به دنبال درمان میروند زیرا این تفکر اشتباه که بارداران «قطعا و لزوما» باید شاد باشند هنوز رایج است.

روز 118: اگر قبلا داروی ضد افسردگی یا ضد اضطراب مصرف میکردید، با پزشک صحبت کنید تا در صورت لزوم آنرا با گزینه ایمنتر تعویض کند. دارو را سرخود حذف نکنید. از گیاهان دارویی برای حل مشکل استفاده نکنید.

منابع مورد استفاده

کاربران عزیز، تمامی متون پیامک‌ها از وب سایت‌های معتبر و به‎روز انگلیسی زبان ترجمه و گردآوری شده است:
www.apa.org 
www.parents.com
www.webmd.com
www.psychcentral.com
www.parenting.com
www.babycenter.com

مشخصات سرویس پیامک روند رشد جنین

کاربر عزیز شما می‌توانید با ثبت‌نام در این سرویس به‎صورت روزانه از چگونگی رشد و نمو و مراحل شکل‌گیری اعضای بدن و مهارتهای جنین‌تان آگاه شوید.

مهمترین عناوین و سرفصل ها

 • مراحل تشکیل و تکامل اندام‎های بدن و شکل ظاهری جنین
 • تغییرات قد و وزن جنین از ابتدای بارداری
 • آگاهی از زمان حرکت طبیعی جنین و هشدار زمانی در مورد عدم حرکت او
 • مهارت‎ها، قابلیت‎ها و فعالیت‎های مختلف جنین در هر هفته از دوران بارداری (شامل نحوه حرکات، دوره‎های خواب و بیداری، قابلیت گوش دادن به صداهای بیرونی، دیدن و...)
 • یادآوری نشانه‎های حیاتی رشد جنین
 • اشاره به زمان حدودی تعیین جنسیت جنین با سونوگرافی

نمونه پیامک‌ها

روز 68: با اتمام مرحله رویانی و ورود به مرحله جنینی، اکنون جنین همانند یک انسان کوچک است. سر او هم کم کم شروع به گردشدن میکند.

روز 112: شاید از این هفته حرکات جنین را احساس کنید. انگار پروانه ای در شکم شما حرکت میکند. اگر فعلا حرکت نوزاد را حس نکردید نگران نشوید.

منابع مورد استفاده

کاربران عزیز، تمامی متون پیامک‌ها از وب سایت‌های معتبر و به‎روز انگلیسی زبان ترجمه و گردآوری شده است:
im-expecting.en.softonic.com
pregnant.thebump.com
kidshealth.org

پیامک عمومی بارداری

پیامک عمومی بارداری، روزانه شما را از ضروری‌ترین نکات دوران بارداری‌تان مطلع می‌نماید.

پیامک تخصصی بارداری

تخصصی‌ترین مطالب بارداری و توصیه‌های پزشکی را روزانه از طریق پیامک تخصصی دریافت نمایید.

پیامک روند رشد جنین

با ثبت‌نام در این سرویس روزانه از وضعیت رشد و مراحل شکل‌گیری اندام و مهارت‌های جنین‌تان آگاه شوید.

پیامک روانشناسی بارداری

پیامک‌های مفید روانشناسی و مدیریت زمان با ارائه راهکارهای پزشکی و کاربردی، استرس‌های بارداری را تبدیل به آرامش می‌کند.

دیدگاه‌ها

زهرا (تایید نشده)

با سلام و تشكر از سايت عاليتون.
من تصميم دارم بچه دار بشم ولي استرس دارم و خيلي ميترسم.
همچنين نميدونم چه ماهي و چه فصلي واسه بارداري بهتر است
يا چه فصل و ماهي واسه زايمان بهتر است

۱۹ / ۰۳ / ۱۳۹۲

زهرای عزیز می‌تونی با ثبت نام در سامانه پیامک بارداری پارسه گرد از ضروری ترین اطلاعات بارداری که مناسب زمان بارداریت برات ارسال می‌شه بفرم پیامک روزانه، استفاده کنی.
در ضمن 30 پیامک روزانه ابتدایی، از 280 پیامک روزانه بارداری اختصاصا به مقوله باروری مرتبط میشه. برای همین به شما که می خوای برای بارداری اقدام کنی توصیه می کنم که از ابتدای دوره بارداری برای دریافت پیامک اقدام کنی.
راستی هر سوال یا ابهامی در مورد مسائل خود داشته باشی می‌تونی بعد از عضویت در سایت سوالتو در زیر مطلب مرتبط بذاری تا مشاور پارسه گرد جوابشو برات بذاره.
موفق باشی

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

مونا (تایید نشده)

توی این چندروز که پیامک بارداری رو خریدم، نکته های خوبی را برام اس ام اس کردید.
متشکم
فقط یه سوال این که، بعد از پایان دوره چجوری می تونم ادامش را تهیه کنم؟

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

مونای عزیز چنانچه شما بوسیله روش ثبت نام سریع عضو پیامک های ما شده باشید برای تمدید باید فرآیند ثبت نام خود را در انتهای دوره مجددا انجام دهید یا اینکه ثبت نام کامل نمایید که منبعد بتوانید از داخل پنل مدیریت پیامکهای خود برای تمدید دوره اقدام نمایید.

۲۹ / ۰۳ / ۱۳۹۲

ندا آزادي (تایید نشده)

با سلام و تشكر فراوان از طراحي سايت بسيار مفيد و مفرح پارسه گرد من امروز ثبت نام سريع كردم ولي هنوز اس ام اس يا تاييدي بايت ثبت نام و پرداخت الكترونيكي دريافت نكرده ام و مبلغ عضويت هم از حساب كسر شده است لطفا در اين خصوص مرا ياري فرماييد

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

با سلام به شما خانم نداآزادی

با توجه به شرایط انتخاباتی در کشور ترافیک شدید در سرورهای پیامک ایجاد شده که به همین دلیل برای ارسال پیامکها با تاخیر مواجه هستیم.امیدواریم به زودی این مشکل رفع شود.

۲۱ / ۰۳ / ۱۳۹۲

نداآزادی عزیز شما از روز 25 خرداد پیامک‌های سامانه بارداری را روزانه دریافت نموده‌اید؛ ولی به دلیل اختلالات پیش‌آمده (از سوی مخابرات)، پارسه‌گرد زمان استفاده شما از سامانه پیامک را به‌مدت 1 ماه بصورت رایگان تمدید نموده و شما می‌توانید از 30 پیامک سامانه بارداری پارسه‌گرد به رایگان استفاده کنید.

۲۹ / ۰۳ / ۱۳۹۲

فتانه عباسی (تایید نشده)

با سلام.
من هرچهسعی میکنم برای ثبت نام توی این سامانه پیامکی موفق نمیشم.میشه راهنماییم کنین

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

با سلام به شما خانم عباسی
لطفا از طریق ایمیل support@parsegard.com نام و شماره تلفن و مشکل رخ داده به هنگام ثبت نام را با ما مطزح کنید تا در اسرع وقت برای رفع مشکل با شما تماس حاصل شود.

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

زهراتوکلی نیا (تایید نشده)

مطالب هاخیلی مفیدند

۰۳ / ۰۴ / ۱۳۹۲

با سلام

من نمیدونم چطوری باید ثبت نام کنم.لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس فراوان

۲۲ / ۰۳ / ۱۳۹۲

کاربر گرامی شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ادامه (دکمه سبزرنگ )مراحل ثبت نام را طی کنید. در هر مرحله ای که به مشکل برخوردید با ما در تماس باشید.

۲۹ / ۰۳ / ۱۳۹۲

مهسا (تایید نشده)

دو هفته پیش آگهی پیامکو دیدم ولی نتونستم خرید کنم. فکر کنم مشکل داشتین دوباره 3 روز پیش اومدم که تونستم بخرم.
از اونروز اس ام اس ها داره مرتب برام میاد، و تا اینجاش که خیلی مفید بوده. سوالم اینه که من ثبت نام سریع کردم، اون یکی چیه دیگه ثبت نام کامل؟ ممنون از زحمکاتتون
مرسی

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

مهسای عزیز سیستم ثبت نام کامل به اینصورت است که شما ابتدا در پارسه گرد عضو می شوید و سپس ادامه مراحل ثبت نام خود را طی میکند. در روش ثبت نام کامل شما دارای پنل مدیریت پیامک های خود هستید و می تواند روند دریافت پیامک را کنترل کنید، همچنین از تخفیف ویژه پارسه گرد و برخی امکانات دیگر شامل دریافت آرمان پارسه گرد بصورت رایگان بر روی گوشی های خود خواهید شد.

۲۹ / ۰۳ / ۱۳۹۲

سمانه (تایید نشده)

ممنون از سایتی که راه انداختید،ان شااله خدا خیرتان دهند.

۲۰ / ۰۳ / ۱۳۹۲

ژاله کرمی (تایید نشده)

سلام خیلی ممنون از ایده ی خیلی عالیتون بسیار عالیه.

۲۷ / ۰۳ / ۱۳۹۲

عسل شجاعی (تایید نشده)

با تشکر از سایت بسیار مفید شما، من هم دوست دارم ثبت نام کنم و از پیامک های پارسه گرد استفاده کنم لطفاً راهنمایی کنبد

۲۷ / ۰۳ / ۱۳۹۲

عسل عزیز شما می‌توانید در همین مطلب روی دکمه ادامه (با رنگ سبز) کلیک کنید. در مرحله بعد می‌توانید انتخاب کنید که ابتدا در سایت عضو شوید (ثبت نام کامل) و دارای مزایای ثبت نام کامل شوید یا اینکه سریع و بدون عضویت (ثبت نام سریع) ثبت نام کنید.
مراحل ثبت نام بصورت کامل و گویا شما را راهنمایی می‌کند.

۲۸ / ۰۳ / ۱۳۹۲

زهراتوکلی نیا (تایید نشده)

خیلی مفیدوسودمندمیباشد

۰۳ / ۰۴ / ۱۳۹۲

ماندانا (تایید نشده)

من خیلی از اس ام اس هاتون راضیم.

۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۲

سارا (تایید نشده)

سلام و خسته نباشید.من یک ماه باردارم جز دل درد و گاهی کمر درد علائمی از بارداری ندارم.رفتم سونوگرافی دکتر گفت رشد متوقف شده. نمی دونم دلیلش چیه.خیلی ناراحتم

۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۲

الیزه 64 (تایید نشده)

با سلام. من الان یک ماه که اسام اس‌ ها شما رو خریدم و تو این مدت هم خیلی خوب بودن، من 5 ماه دیگه زایمان می‌کنم و می‌خوام اس ام اسا رو تا آخر بارداریم تمدید کنم لطفا راهنماییم کنید؟

۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۲

سلام کاربر عزیز
خوشحالیم که پیامکها برای شما مفید بوده.
تمدید سامانه پیامک تا چند روز دیگر راه اندازی می شود و در همین مکان برای شما اطلاع رسانی می شود.

۰۸ / ۰۴ / ۱۳۹۲

با سلام
من در سامانه پيامك بارداري ثبت نام سريع رو انتخاب كردم ولي الان تو سايت شما عضو شدم ميخواستم از مزايايي كه كاربران عضو بهره مند ميشن استفاده كنم بايد چيكار كنم؟

۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۲

ضمن عرض سلام به شما کاربر عزیز
تیم فنی پارسه‌گرد در حال کار بر روی این پروژه هستند و اعضاء پارسه‌گرد بزودی امکان برداشتن محتویات و مطالب سایت را بصورت پی دی اف Pdf خواهند داشت.

۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۲

عاطفه (تایید نشده)

باسلام من امروز دوازده روزاز زمان پروییدیم میگذره ی ولی روزدهم تست زدم منفی بود سینه هام کمی درد میکنه کمی ترش میکنم وبعضی اوقات هم سرگیجه دارم امکانش هست که تست اشتباه باشه.باتشکر

۰۹ / ۰۴ / ۱۳۹۲

faezeh (تایید نشده)

سلام من هر چی سعی میکنم عضو سامانتون بشم همش پیغام میده پست الکترونیکی صحیح نیست چکار باید بکنم

۱۰ / ۰۴ / ۱۳۹۲

فائزه عزیز از اینکه پست الکترونیک خود را درست وارد می‌کنید مطمئن شوید.
توجه کنید که برای وارد کردن پست الکترونیکی نیازی به اضافه کردن www در اول پست نیست.

۱۰ / ۰۴ / ۱۳۹۲

kosar (تایید نشده)

چرا فیلد تاریخ زایمان پرنمیشه؟؟؟

۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۲

کاربر عزیز داخل پنجره‌ای که تاریخ زایمان نوشته شده کلیک کنید، سپس یک تقویم برای شما باز می‌شود و از روی تقویم می‌توانید تاریخ زایمان خود را انتخاب کنید.

۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۲

سلام.من چندين بار ميخواستم سامانه پيامکي رو ثبت نام کنم اما فيلد تاريخ زايمان رو نمتونم پر کنم.کليک هم که روش ميکنم تقويم نمياد .بايد چه کار کنم؟

۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۲

شادی عزیز احتمالا مرورگر شما اپدیت نشده و نسخه قدیمی است، لطفا مرورگر خود را آپدیت کنید یا اگر از اینترنت اکسپلورر استفاده می‌کنید با مرورگر دیگری مثل فایرفاکس و کروم امتحان نمائید.

۱۵ / ۰۴ / ۱۳۹۲

فاطمه (تایید نشده)

سلام من کارت بانک پارسیان ندارم چطوری میتونم پیامک های شما رو بخرم؟

۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۲

فاطمه عزیز شما با هر کارت بانکی که امکان پرداخت اینترنتی داشته باشد می‌توانید ثبت نام را انجام دهید، فقط در زمان پرداخت از درگاه اینترنتی پارسیان، آسان پرداخت، ملت یا درگاههای دیگر استفاده می‌کنید و لزوما نباید کارت شما پارسیان باشد.

۱۶ / ۰۴ / ۱۳۹۲

حجت (تایید نشده)

با سلام
فكر مي‌كنم 180 تومن براي هر پيامك، يه مقدار زياده! :-(

۱۸ / ۰۴ / ۱۳۹۲

کاربر گرامی شما احتمالا هزینه ارسال پیامک‌های بارداری را با نرخ ارسال مخابرات مقایسه می‌کنید اما لازم است توجه شما را به موارد زیر جلب کنیم:
تیم پارسه‌گرد با سعی و تلاش فراوان و بررسی موردهای مشابه در ایران و توجه به کاستیها، این سرویس را فراهم آورده‌است.
محتوای پیامکهای این سرویس کاملا استاندارد بوده و برای اولین بار بر اساس تحقیق در 4 رفرنس معتبر انگلیسی که در سایت آمده، تهیه، تألیف و ترجمه شده و پس از آن در چند مرحله توسط مشاور پارسه‌گرد و متخصص زنان و زایمان، سرکار خانم دکتر ز. روحی بازبینی و تکمیل شده است.
سرویس نرم‌افزاری ثبت‌نام، پنل کاربری، هماهنگی با سامانه ارسال پیامک، ارسال و پیگیری ارسال پیامکها توسط تیم برنامه‌نویسی پارسه‌گرد تهیه شده و در طی روز 6 بار وضعیت ارسال چک شده و در صورت نرسیدن پیامک به هر یک از کاربران به دلیل خاموش بودن گوشی، در دسترس نبودن و غیره، دوباره پیامک ارسال می‌شود.
این سرویس با پشتوانه مقاله‌های پارسه‌گرد در بخش بارداری مورد بهره‌برداری قرار گرفته و این مطالب هر گونه ابهامی را که ممکن است به دلیل اختصار پیامک‌ها برای کاربر پیش آید، برطرف می‌کنند.
مشاور پارسه‌گرد و متخصص زنان و زایمان، سرکار خانم دکتر ز. روحی در بخش کودک و کودکیاری (بارداری) در صورت طرح هرگونه سوال از طرف کاربران پاسخگوی ابهامات بوجود آمده می‌باشند.

۱۹ / ۰۴ / ۱۳۹۲

roza (تایید نشده)

سلام ممنونم از اس ام اس هاتون. خیلی آموزندس و به من خیلی دلگرمی میده. من اول برای یک ماه ثبت نام کرده بودم و حالا تا اخر بارداریمو تمدید کردم.
خدا عمرتون بده خانم روحی.

۲۲ / ۰۴ / ۱۳۹۲

خانم رزا سامانه اس ام اس ها محصول تلاش روزها کار گروه تیم پارسه گرد، اعم از گروه فنی و غیر فنی بوده که اینجانب هم در کنار سایر دوستان در خدمت شما بوده و هستم. خوشحالم که مطالب برایتان مفید واقع شده چون در واقع پس از چندین بار بازبینی سعی شده کاربردی ترین مطالب و اموزنده ترین با توجه به فرهنگ کشور عزیزمان گرد اوری شود. دعای خیر شما دوستان عزیز بهترین هدیه ای است که می توان دریافت کرد. روزهای افتابی؛ بارداری زیبا و لحظه های ارامی را برایتان از درگاه خداوند ارزو می کنم. شاد باشید

۲۲ / ۰۴ / ۱۳۹۲

neda mami (تایید نشده)

سلام خانم روحی منم از پیامک ها راضی ام خصوصا اینکه سن بارداری رو اعلام میکنه اما متاسفانه 2بار پیامک حاوی مطلب غیرخوانا نصیبم شد که نصف متن موجود بود باقی متن به صورت مربع مربع! خیلی ناراحت شدم :(

۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۲

با سلام به شما ندا عزیز
لطفا متن پیامکی که مشکل داشته را به شماره 10002372410394 برای ما ارسال کنید تا دلیل مشکل را بررسی کنیم.
شاد باشید.

۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۲

neda mami (تایید نشده)

سلام خانم هاشمی من پیامک رو ارسال کردم.
ممنون از اینکه پیگیر هستید
خسته نباشید.

۱۷ / ۰۵ / ۱۳۹۲

الناز (تایید نشده)

عالي هست

۲۶ / ۰۴ / ۱۳۹۲

آندیا (تایید نشده)

با عرض سلام وخسته نباشید من در هفته 19 بارداری هستم می خواستم در مورد تشت غربالگری بپرسم آیا این تست تاثیر منفی روی جنین ندارد .

۱۴ / ۰۵ / ۱۳۹۲

دوست عزیز تست غربالگری باید با نظر پزشک انجام شود . باید مورد خاص ان باشد. شاد باشید

۱۴ / ۰۵ / ۱۳۹۲

فایزه (تایید نشده)

سلام من۱۹سال دارم پیریدیم نامنظمه مثلاماه خردادونداشتم حالااون برای استرس امتحانام ولی ماه بعدسرموعد شدم بازاین ماهم نشدم درضمن اوایل ماه رمضون ازبیرون اومدم لکه باتیکه هایی دیدم بااینکه یه هفته ده روز ازپریودم گذشته بود .
دکترازمایش وسونورفتم .تازگی بعدازنزیکی یه بارلکه دیدم نزدیک پریودی این ماهم بود فک کردم شدم ولی نشدم. تروبه خداجواب بدین!ممکنه باردارباشم دیده نشه!!!!!!!!!!!!!!!ممنونم

۱۵ / ۰۵ / ۱۳۹۲

با سلام به شما کاربر گرامی
لطفا سوال خود را در مطلب مرتبط بپرسید
http://www.parsegard.com/childchildcare/%D8%B9%D9%84%D8%A7%D8%A6%D9%85-%...

۱۵ / ۰۵ / ۱۳۹۲

فتانه عباسی (تایید نشده)

سلام.من برا پیامکای بارداری ثبت نام کرده بودم.2 روز پیش پیام گزاشتم که چند روزی برام پیامی نمیومد فکر کردم از طرف شما مشکلی بوده ولی بعدا فهمیدم مربوط به خط خودم بوده.بنابراین معذرت میخوام.ضمن تشکر از مطالبتون

۱۶ / ۰۵ / ۱۳۹۲

farhmad (تایید نشده)

سلام :-ببخشیدمیشه رهنمایم کنین که بتانم نکات بارداری رادریافت کنم ممنون میشم.

۱۹ / ۰۵ / ۱۳۹۲

با سلام به شما کاربر گرامی
در همین صفحه که نظر داده‌اید روی دکمه ادامه که سبز رنگ است کلیک کنید تا بتوانید مراحل خرید پیامکهای بارداری را انجام دهید.

۲۰ / ۰۵ / ۱۳۹۲

الناز (تایید نشده)

من در سامانه پیامک بارداری ثبت نام کردم اما مبلغ به حسابم بازگشته و هیچ پیامکی هم برای من نیومده لطفا راهنمایی کنید؟و زمانی که می خواهم از اول ثبت نام کنم ثبت نام جدید نیست و باید تمدید کنم

۲۱ / ۰۵ / ۱۳۹۲

صفحه‌ها

برو به بالا