درباره ما

رشد روزافزون تکنولوژی، دسترسی بسیار راحت‌تر به اطلاعات مناسب و همچنین کسب دستآوردهای علمی در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاع رسانی طی دهه‌های اخیر، نقش بسزایی در استفاده بهینه از انرژی، زمان، منابع انسانی و همچنین پایین‌آوردن سطح هزینه‌ها داشته‌است. با گذشت زمان رسانه‌های چاپی، رادیو و حتی تلویزیون دیگر قادر به پاسخگویی به سطح عظیم اطلاعاتی مورد درخواست کاربران نبوده، درنتیجه رسانه‌های الکترونیکی با دسترسی به ابزارهای بسیار وسیع و قابلیت انتخاب از سوی خود کاربر، می‌توانند مخاطبان بسیار بیشتر با خواسته‌های متنوع‌تری را متوجه خود نمایند.

 

هدف اصلی ایجاد این وب‌سایت بر پایه دلایل بسیاری بوده است که از میان آنها دو مورد زیر شایان ذکر می‌باشند:

  • بر طبق آخرین آمارهای استخراج شده از سرشماری سال 1386 پراکندگی جمعیت در کشور ایران بر طبق هرم سنی بسیار ناموزون بوده و حدود 43% از جمعیت ایران در سنین بین 15 تا 35 سال بسر می برند (بنابراین در سال 1390 این بازه جمعیتی، دارای سنی بین 19 تا 39 سال می‌باشند). بر طبق این آمار تقریباً نیمی از این گروه را بانوان تشکیل می دهند.
  • عمده وب سایت های فارسی زبان فعال در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده، هنوز بستر مناسبی را برای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی خانواده‌های ایرانی فراهم ننموده‌اند و مطالب آنها عمدتاً در زمینه سرگرمی و گذران وقت مانند فال گیری، طالع بینی، آخرین اخبار و عکسهای هنر پیشگان و خواننده ها و ... تمرکز یافته است.

بر اساس تحقیقات دموگرافیک انجام گرفته و مشخص شدن خواسته‌ها و سطح آگاهی مخاطبین این وب سایت، پارسه گرد برآن دید تا با فراهم‌نمودن دسترسی عموم به مطالب کاملاً کاربردی، با حفظ استاندارد‌های جهانی و بکارگیری محیط آموزشی سرگرم کننده و کاربر پسند، روش زندگی سالم و به‌روزی را پیشنهاد‌نماید که از یک‌سو ریشه در سنت‌ها و فرهنگ غنی پارسی داشته و از سوی دیگر جواب‌گوی خواسته‌های حال و آینده بینندگان خود باشد.

برو به بالا