دیدگاه‌ها

ریحانه22 (تایید نشده)

سلام و خسته نباشید
ببخشید پسرمن الان 9 ماهش تمام شده و وارد 10 شده میخواستم ببینم میتونم شیر گاو بهش بدم پسرم هیچ حساسیتی نداره

۰۱ / ۰۵ / ۱۳۹۳

شیرِ مادر بهترین گزینه برایِ سالِ اول زندگي نوزاد است. قبل از سپری شدن اولین سالِ تولد باید از دادنِ شیرِ گاو به نوزاد پرهیز کرد.
نوزادان و نوپایان در رژیمِ غذاییِ خود به دلایلِ مختلفی به چربی نیاز دارند، مثلاً برایِ رشدِ مغز و اعصاب. بنابراین معمولاً توصیه می‌شود که کودکانِ ۱ تا ۲ ساله شیرِ کامل بنوشند و پس از ثباتِ نسبی رشدشان، با امنیت بیشتری شیرِ خود را به کم چرب تغییر دهند (با این وجود انجمنِ پزشکانِ کودکان آمریکا توصيه مي كند کودکانی که در معرضِ ریسکِ ابتلا به چاقی قرار دارند، با صلاحدید پزشک قبل از ۲ سالگی می‌توانند شیرشان را به کم چرب تغییر دهند).
همچنین توصیه می شود که بدلیل نیاز بدن کودکان در این سن به چربی از استفاده شیر بدون چربی برای کودکان نوپا صرفنظر گردد. در صورتی که در موردِ نیازهایِ تغذیه‌ای و رشدی نوپایتان نگران هستید، می‌توانید با پزشکِ او مشورت کنید.

۱۳ / ۰۹ / ۱۳۹۳

مرسانا (تایید نشده)

سلام،من دخترم نه ماهش تموم شده،این ماه خیلی تند تند سرما خورد و نه تنها وزن نگرفت ،وزن هم کم کرد،به تمام غذاهاش هم کره میزنم هم پودر بادام،اما کلا خیلی کم اشتها ه هم خیلی شیطونه،اصلا هم کارایی که یادش میدم رو تکرار نمیکنه و هر وقت دلش بخواد ی حرکت ژانگولری میزنه،واقعا نگرانم،میشه لطفا راهنماییم کنید،ممنونم

۱۳ / ۰۷ / ۱۳۹۴

ملودی (تایید نشده)

سلام،دخترم 8 ماهش تموم شده ،من فقط با خوابش مشکل دارم، شبا خیلی بد میخوابه،تا صبح مرتب بیدار میشه،بعضی اوقات هر نیم ساعت یه بار، مشکل جسمی نداره، سیر هم میشه قبل خواب ولی باز از خواب میپره ، نمیدونم چیکار کنم با این مشکل، هر بار که بیدار میشه چند ثانیه شیر شیشه رو مک میزنه و دوباره خواب میره

۱۵ / ۱۰ / ۱۳۹۴
برو به بالا