سامانه پیامک پارسه‌گرد

سامانه پیامک پارسه‌گرد

در عصر الکترونیک توانایی فراگیری به‌روزترین اطلاعات در زمینه بارداری و نگهداری از فرزندان امری مهم تلقی می‌شود. حال با توجه به روند روز افزون فعالیت و وظایف بانوان در جامعه، بارداری و نگهداری از فرزندان به مسئولیتی حساس‌تر از پیش تبدیل شده و همواره سبب دغدغه بیشتر زنان می‎شود.

در حال حاضر مطالب بسیاری در خصوص بارداری و رشد نوزاد در فضای وب موجود است که اعتبار همه آن‌ها از سوی کارشناسان تأیید نمی‌شود. بدین جهت مجموعه پارسه گرد با سابقه‌ای چندین ساله و با هدف ارتقاء آگاهی و بالابردن آرامش زنان باردار و مادران عزیز با کمک متخصصین و مشاورین مجرب مجموعه‎ای جامع از مهم‎ترین و تخصصی‎ترین نکات علمی و پزشکی را در قالب سرویس‎های پیامکی در بخش‎های متنوع جمع آوری نموده است.

پیامک‎ها در 5 سرویس با نام‎های عمومی بارداری- تخصصی بارداری- روانشناسی بارداری- روند رشد جنین و پیامک‌های عمومی نوزاد تنظیم شده است.

شما می‎توانید با ثبت نام در هر کدام از این سرویس‌ها، روزانه از ضروری‎ترین مسائل در خصوص سلامتی و تغذیه، بهداشت و مراقبت، آزمایش و داروها، روانشناسی و رفع استرس و سایر موارد حیاتی مطلع شوید. 

پارسه گرد همراه هر لحظه شما از ابتدای بارداری تا یکسالگی کودک‎تان؛ پس با ما همراه باشید تا آرامش را در زندگی‌تان جاری کنید.

برو به بالا