عضو پارسه‌گرد نیستید؟

مواد غذایی ضد سرطان

تعداد امتیازها: 1545
0 نفر
مواد غذایی ضد سرطان

هیچ غذایی به تنهایی نمی‌تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد؛ اما ترکیب درستی از غذا‌ها ممکن است بتواند تفاوتی ایجاد کند. وعده‌های غذایی باید  گیاهی بوده و بیش از  آن پروتئین حیوانی نباشد. بر طبق نظر انستیتوی تحقیقات سرطان آمریکا، این «بشقاب جدید آمریکایی» یکی از مهم‌ترین ابزار‌های مبارزه با سرطان است. در این مقاله می‌گوییم که چه غذا‌هایی برای بشقاب‌تان مناسب هستند و چه غذا‌هایی مناسب نیستند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.webmd.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1545

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
1 پاسخ موجود است
عادل
17:02    1392/07/19

سلام مادرم سرطان غده داردویکی از غده هاروبا عمل بیرون اوردیم حال یکی دیگه درامده است ومعلوم نیست که بد خیم است یا نه حال به من بگید چکار کنم.باتشکر


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
ز.روحی (مشاور پارسه گرد)
15:13    1392/07/20

اقای عادل دردرجه اول امیدوارم که به زودی مادر عزیزتان بهبود پیدا کنند. بهترین کاری که میتوانید انجام دهید و مراجعه به پزشک و انجام ازمایشها یا نمونه برداری و... است تا نوع ان معلوم شود. و در صورت تشخیص اقدامات لازم اعم از جراحی یا پرتودرمانی و...انجام شود. داشتن روحیه ، توکل به قدرت لایزال الهی و در کنار ان مراجعه به پزشک بسیار مهم است. دردرگاه الهی هر بیماری را علاج هست و اوست که درمانگر دلها وجانهای ماست. موفق باشید. با امید شنیدن خبرهای خوش از شما.


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
1 پاسخ موجود است
مریم
18:52    1391/10/07

سایتتون عالی بود


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
ز.روحی (مشاور پارسه گرد)
15:54    1391/10/08
مریم جان مرسی از اینکه مطالب پارسه گرد را دنبال می کنید.

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 2+2 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید