عضو پارسه‌گرد نیستید؟

کوکی با طرح‌های جالب

تعداد امتیازها: 817
1 نفر
کوکی با طرح‌های جالب

برای تزیین شیرینی و تغییر شکل کوکی‌ها و بیسکویت‌های خود از ابزار آشپزخانه بهره ببرید و آنها را زیباتر کنید. پس از آماده شدن خمیر کوکی، آن را روی یک سطح آرد پاشی شده باز کرده و قالب بزنید.

استفاده از ابزار آشپزخانه برای طرح دادن

سپس شکر را با رنگ‌های خوراکی مختلف مخلوط  کنید. روی ابزار مورد نظر آشپزخانه که می‌خواهید از طرح آن استفاده کنید کمی آرد بپاشید و آن را روی بیسکوییت بگذارید. سپس مخلوط شکر رنگی را روی آن ریخته تا شکل آن ابزار روی کوکی بیفتد. سپس آنها را بپزید. این شیرینی‌های خلاقانه را می‌توانید با کوکی‌های لیدی فینگر، بیسکوییت زنجفیل و شیره انگور و کوکی چوبدار درست کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • کوکی با طرح‌های جالب
  • استفاده از ابزار آشپزخانه برای طرح دادن
مترجم: سیما علوی
منبع: MARTHASTEWART.COM
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 817

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+8 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید