عضو پارسه‌گرد نیستید؟
نوشیدنی توت فرنگی

نوشیدنی‌توت فرنگی

تعداد امتیازها: 276
0 نفر

یک نوشیدنی دلچسب خنک که در کنار غذا یا بدون غذا گوارا و دلچسب است.

مناسب برای :4 نفر

زمان آماده سازی : کمتر از 15 دقیقه

یک نوشیدنی دلچسب خنک که در کنار غذا یا بدون غذا گوارا و دلچسب است.

این نوشیدنی سرشار از ویتامین است و از بهترین نوشیدنی‌های بهار و تابستان است. با این مقدار توت‌فرنگی برای 4 تا 5 نفر می‌توانید نوشیدنی آماده کنید.

مواد لازم:

توت فرنگی تازه

1 پیمانه

میزان شکر بنا به ذائقه

1 تا 2 قاشق غذا خوری

عصاره وانیل

1 قاشق مرباخوری

آب سرد

1 پیمانه

آب لیموی تازه

1 قاشق غذا خوری

 طرزتهیه:
  1. توت‌فرنگی‌ها را به قطعات باریک می‌بریم و شکر و وانیل را کم کم روی آن می‌ریزم .توت‌ها را به مدت 2 ساعت در یخچال می‌گذاریم. توت‌فرنگی‌ها را با آب سرد و آبلیموی تازه در مخلوط کن خوب می‌زنیم .مقداری از آن می‌چشیم که اگر مبزان شکر کم بود مقداری اضافه می‌کنیم. سپس آن را در لیوان ریخته و سرو می‌کنیم.

نحوه درست کردن نوشیدنی‌های خنک تابستانی را در این آلبوم ببینید.

مترجم: سیما علوی
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 276

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 5+6 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید