غذا با بوقلمون

تعداد امتیازها: 1380
1 نفر
غذا با بوقلمون

درست کردن بوقلمون شاید کمی بیشتر از پختن مرغ دردسر داشته باشد, اما همین که به فوت و فن‌های پخت آن آشنا شوید بهترین طبخ غذا با بوقلمون را می‌توانید آماده کنید.
بیشتر ما ایرانی‌ها غذای همیشگی‌مان مرغ است و برنامه غذایی مان واقعاً نیاز به یک تغییر جذاب دارد تا اعضای خانواده نیز به هیجان بیایند و اشتهایشان باز شود.
آماده کردن بوقلمون به انواع روش های مختلف؛ سرخ کرده، ساندویچی، گریل شده، کوفته شده، با پاستا، لازانیا و... را در این آلبوم یاد می‌گیرید.
نگاهی به غذاها بیندازید تا جذابیت آن را حس کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1380

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
نرگس
11:11    1393/08/10

ممنونم غذاهای جالب و متنوعی بودن
خیلی وقت بود که دوست داشتم با بوقلمون غذاهای خوشمزه درست کنم


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
نسترن
16:55    1392/08/03

منوی بسیار خوبی بود.ممنون

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+5 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید