بهتر است از این اردور زیاد درست کنید، چون راحت خورده می شود و سبک است. این اردور در مدت 25 تا 30 دقیقه تهیه می شود. با این مقدار مواد می توانید 10 تا 15 سیخ چوبی سالاد سوسیس درست کنید.

مواد لازم:

فلفل دلمه ای سبز یا قرمز

1 عدد

خیار

1 عدد کوچک

گوجه فرنگی

2 عدد

سوسیس سالامی

2 عدد

ساقه کرفس

4 عدد

خامه

½ پیمانه

نمک و فلفل

به میزان لازم

سیر و سبزیجات معطر

به مقدار لازم

پنیر سفید

بسته به سلیقه

طرز تهیه:
  1. سوسیس را خرد کرده و آن را در مقداری کره سرخ می کنیم. سبزیجات را به قطعات کوچک خرد می کنیم و تمامی آنها را با هم مخلوط می کنیم. سوسیس خرد شده را نیز داخل سبزیجات ریخته و آنها را به سیخ های چوبی (چوب بابمو) می کشیم.
  2. برای درست کردن سس، مقداری پنیر را با سیر و سبزیجات معطر مزه دار می کنیم و آن را با خامه در بلندر (مخلوط کن) کاملاً مخلوط کرده و سپس با نمک و فلفل مزه دار می کنیم.
  3. سیخ های حاوی سبزیجات و سوسیس را به همراه سس، سرو می کنیم.
نام مترجم: 
سیما علوی
منبع : 

کلیدواژه‌هابا کلیک روی هر کلمه به مطالب مرتبط با آن دسترسی پیدا می‌کنید

دیدگاه‌ها

لادن (تایید نشده)

سلام ..... ممنون از تجارب عالیتون که در اختیار همه می گذارید .... مزاحم شدم تا یک سؤالی ازتون بپرسم.... تو کشوری که ما زندگی می کنیم، نمی شه از سوسیس و کالباس استفاده کرد..... به دلیل حرام بودن گوشت ها..... ما گوشت مورد نیازمون رو خودمون تهیه می کنیم...... مدت زیادی هست که دلم می خواد کالباس و سوسیس درست کنم..... هم خونگیه و هم سالم..... می خواستم برای پیدا کردن دستور سوسیس و کالباس کمکم کنید.... خیلی زیاد خوشحالم می کنید خانم کدباتو!....
دوست شما لادن از اروگوئه

۱۵ / ۰۶ / ۱۳۹۱
برو به بالا