حتماً لازم نیست به بیرون از خانه بروید و در پاساژها، مغازه ها را زیر و رو کنید و با صرف هزینه های بعضاً گزاف کادوی مورد نظرتان را پیدا کنید. می‌توانید یکی از کارهای دست خودتان را که در این مطلب به شما پیشنهاد داده‌ایم، برای عزیز ترین کس‌تان هدیه ببرید. ممکن است این کادو ارزش مالی زیادی نداشته باشد ولی در عوض ارزش معنوی بسیار بالایی دارد که با هیچ قیمتی نمی‌شود آن را خرید، چون کار دست شماست. در صورتی که تمایل داشتید از بسته بندیهای متفاوت و خلاقانه برای هدیه تان استفاده کنید، می‌توانید به مطلب بسته بندی ها و تزیینات کادویی مراجعه کنید.

پروانه‌هایی از برگ

یک کاردستی ساده که با یک قاب قشنگ و یک پاسپارتوی خوش رنگ (حاشیهٔ دور کار ) کادوی مناسبی می‌شود. اگر کمی با دقت تر به پیرامون خود نگاه کنید متوجهٔ گلها، گیاهان و هزاران نمونهٔ جالب در طبیعت می‌شوید که با کمی حوصله، هر کدام از آنها را می توانید به یک کاردستی تبدیل کنید.

روش آماده کردن کاردستی

تزئینات کریستالی

با تکه های کریستال می‌توانید هر شئی ساده ای را زیباتر کنید. تکه های کریستال در هر جایی و روی هر جنسی خود نمایی می‌کند. با دقت به قسمت هایی از منزلتان که جلوهٔ کمی دارد نگاه کنید، شاید یک آباژور، تاقچه، گلدان، رومبلی،یا حاشیهٔ میزی که با تکه های کریستال تزیین شده بتواند آن قسمت از منزلتان را جذاب تر کند.

روش آماده کردن کاردستی

شمع‌های صدفی

این شمع های زیبا وقتی روشن شوند در هر جایی یادآور شما خواهند بود. شمعهای صدفی، برای استفاده در هر نقطه ای از خانه جذاب و گیرا هستند.

روش آماده کردن کاردستی

فانوس کاغذی با طرح پاییزی

نوری که با رنگهای پاییزی زرد و نارنجی فضا را روشن می‌کند بسیار آرامش بخش است و به فضای اطراف حس خوبی می دهد. جلوهٔ این فانوس ها زمانی که کمی هوا رو به تاریکی می رود بیشتر می‌شود. لذت شام خوردن در هوای آزاد را با نور فانوس های کاغذی تجربه کنید.

روش آماده کردن کاردستی

قاب عکس لوبیایی

یک قاب عکس متفاوت که در هیچ قاب سازی نمی توانید پیدا کنید. برای پاسپارتوی این قاب، از رنگی استفاده کنید که به رنگ لوبیاهایتان شبیه باشد.

روش آماده کردن کاردستی

رومیزی با طرح دانه برف

یک رومیزی خیلی قشنگ از کار دست شما. طرح برف را همه دوست دارند این طرح به نوعی آرامش بخش است و روزهای زمستانی را تداعی می کند که در کنار شومینه از پشت پنجره به تماشای برف می‌ایستیم.

روش آماده کردن کاردستی

حولهٔ جیب‌دار برای استخر

بادرست کردن این حوله، همه از شما می پرسند این حوله را از کجا خریدی؟

شما لبخند می‌زنید و می‌گویید خودم درست کردم. طرف مقابل شما، یک نگاه به حولهٔ جیب دار شما می کند و مجدداً شما را نگاه می‌کند و شما دوباره با احساس رضایت لبخند می‌زنید.

روش آماده کردن کاردستی

نام مترجم: 
بهاره فرزد
منبع : 
marthastewart.com

دیدگاه‌ها

بیتا اشوری (تایید نشده)

سلام لطفا یک چیز قشنگ تر بگذارید

۳۰ / ۰۱ / ۱۳۹۳
برو به بالا