عضو پارسه‌گرد نیستید؟

کادوی روز مادر

تعداد امتیازها: 1204
2 نفر
کادوی روز مادر

حتماً لازم نیست به بیرون از خانه بروید و در پاساژها، مغازه ها را زیر و رو کنید و با صرف هزینه های بعضاً گزاف کادوی مورد نظرتان را پیدا کنید. می‌توانید یکی از کارهای دست خودتان را که در این مطلب به شما پیشنهاد داده‌ایم، برای عزیز ترین کس‌تان هدیه ببرید. ممکن است این کادو ارزش مالی زیادی نداشته باشد ولی در عوض ارزش معنوی بسیار بالایی دارد که با هیچ قیمتی نمی‌شود آن را خرید، چون کار دست شماست. در صورتی که تمایل داشتید از بسته بندیهای متفاوت و خلاقانه برای هدیه تان استفاده کنید، می‌توانید به مطلب بسته بندی ها و تزیینات کادویی مراجعه کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: بهاره فرزد
منبع: marthastewart.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1204

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
بیتا اشوری
14:08    1393/01/30

سلام لطفا یک چیز قشنگ تر بگذارید

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+1 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید