ورودی های مجلل

تعداد امتیازها: 608
1 نفر
ورودی های مجلل

ورودی سبک کلاسیک

اجزای قدیمی و باشکوه، این ورودی را بسیار جذاب کرده اند. اضافه کردن یک کنسول که برای گذاشتن کلیدها و دیگر لوازم دم دستی مناسب است، جلوۀ بیشتری به این فضا می دهد. اضافه کردن لوازم جا دار آنتیک، مانند صندوقچه هایی که زیر میز کنسول قرار گرفته اند، ظاهری غیر معمول ایجاد کرده است. در حالی که یک آینۀ مجلل، پایان باشکوهی به فضا بخشیده است.

وروری با سلیقه

وروری با سلیقه

ورودی خانۀ خود را با قرار دادن لوازم فضا ساز تغییر دهید. صندوقچه ها و جعبه های بزرگ و کوچک، ظرفی برای کلیدها و قلاب‌های روی دیوار، لوازم فضا سازی می باشند. می توانید لوازم ضروری خود را داخل جعبه های شیک قرار داده و ظرف زیبایی را روی میز کنسول بگذارید تا افراد خانه بتوانند کلیدهای خود را داخل آن بگذارند که هم بر زیبایی فضا می افزاید و هم باعث مرتب بودن آن مکان می شود. چراغ رومیزی با سلیقه، به اتاق جلوۀ دلفریبی می دهد و اضافه کردن قاب عکس‌هایی بر روی دیوار، فضا را به صورت با سلیقه ای مزین می کند.

ورودی مجلل

ورودی مجلل

یک کاغذ دیواری مجلل، می تواند به فضای ورودی جلوۀ خاصی ببخشد، و در عین حال راحتی محیط را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. در نتیجه باید در چنین فضایی از لوازم ساده برای تزئین استفاده نمود. سعی شده است که در این محیط از لوازمی استفاده شود که بر جلوۀ کاغذ دیواری و اشیاء دیگر بیفزایند.

ورودی با شکوه

ورودی با شکوه

برای ایجاد یک ورودی با شکوه، از رنگهای ساده برای ترکیب طرحهای گوناگون استفاده کنید. اگر تمایلی ندارید که تمامی دیوارها با کاغذ دیواری پوشیده شوند، می توانید فقط بخشی از دیوار این فضا را کاغذ دیواری بزنید که مانند قاب عکسی جلوه خواهد کرد. برای پایان کار، دو عدد چراغ رومیزی شیک پایه بلند و با سلیقه را در دو طرف میز کنسول قرار دهید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • ورودی های مجلل
  • وروری با سلیقه
  • ورودی مجلل
  • ورودی با شکوه
مترجم: مریم انصاری
منبع: www.hattonworld.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 608

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید