هر آنچه از دکور آشپزخانه می خواهید

قلب هر خانه‮ای آشپزخانه است. تمام اعضای خانواده به این قسمت علاقه خاصی دارند، بنابراین چیدمان آن از همه چیز مهم‮تر است. اینکه چه نکاتی را برای چیدمان وسایل آشپزخانه باید رعایت کرد یک امر ضروری است. با رعایت این نکات قلب خانه‮تان گرم‮تر و صمیمی‮تر خواهد شد.

در طراحی دکوراسیون ابتدا اجزای کلی انتخاب می‮شود اینکه چه چیزی انتخاب کنید و چگونه استفاده کنید مهم است. رنگ‮های دیوارها و وسایل بایستی هارمونی خوبی داشته باشند، طراحی سنتی بهتر است یا مدرن؟، وقتی بخواهید تغییری در وضعیت آشپزخانه بدهید چه کار باید بکنید؟ چه چیزی را جابه‮جا کنید بیشتر به چشم می‮آید؟
تمام اینها مواردی است که به کار بردنش هزینه زیادی نمی‮خواهد اما زیبایی زیادی را می‮آفریند. 

طراحی آشپزخانه

طراحی دکور هر آشپزخانه‮ای با کابینت‮ها و قفسه‮ها شروع می‮شود چرا که اولین نمایی که در آشپزخانه به چشم می‮خورد همین کابینت‮ها و قفسه‮ها هستند.
از انتخاب کابینت‮ها؛ رنگ و اندازه آنها تا نحوه قرارگیری‮شان همه و همه زیباتر شدن فضای آشپزخانه‮تان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مشاهده کامل مطلب

طرح‌هایی برای کابینت آشپزخانه

برای آنکه کابینت‮های بهتر و زیباتری انتخاب کنید تا دکور آشپزخانه‮تان بروز باشد تنها کافی است چند نکته را رعایت کنید. چه نوع چینشی را دوست دارید کلاسیک یا مدرن؟ از چه رنگی خوشتان می‮آید و...
برای تصمیم بهتر خواندن این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

مشاهده کامل مطلب

دکوراسیون آشپزخانه

ترکیب رنگ‮ها بهترین گزینه برای آرایش آشپزخانه است. کدام نوع از آشپزخانه را می‮پسندید؟ یک رنگ ملایم و کلاسیک یا ترکیب دو رنگ ملایم و تند در یک چینش مدرن.

مشاهده کامل مطلب

آشپزخانه با طراحی زیبا و جسورانه

ایده‮هایی که برای دکور آشپزخانه استفاده می‮شوند بسیار زیاد هستند. چیدمان نامتعارف گاهی جنبه‮های هنری به  آشپزخانه‮تان می‌دهد.
حالا این‮که چه چیزهایی را با هم ترکیب و سِت کنید یا اینکه از سبک کلاسیک یا جدید استفاده کنید مهم است. فقط کافی است کمی جسارت به خرج دهید.

مشاهده کامل مطلب

تغییر دکور آشپزخانه

تغییر دکور دغدغه‮ای است که برای هر کدام از ما ممکن است پیش بیاید. گاهی نیاز نیست حتما تغییر زیادی داده شود، وسیله جدیدی خریداری شود یا هزینه زیادی خرج شود؛ گاهی فقط نیاز است تا چند نکته کوچک در مورد اصول چینش وسایل آشپزخانه بدانیم تا شاهد تغییر زیادی باشیم.

مشاهده کامل مطلب

بهبود فضای آشپزخانه

آشپزخانه‮تان کوچک است؟ می‮دانستید با تغییر نور و رنگ آن یا استفاده از چند جعبه برای جمع و جور کردن خرده‌ریزها به آشپزخانه‮تان فضای زیادی می‮بخشید تا زیباتر نیز به‮نظر بیاید.

مشاهده کامل مطلب

آشپزخانه مرتب و کارآمد

آشپزخانه‮هایی که از کوچک‮ترین فضاها نیز استفاده می‮کنند تا بهترین و راحت‮ترین مکان را برای آشپزی و پذیرایی فراهم ‮آورند، آشپزخانه‮هایی هستند که در دنیای امروزی ما با این فضای اندک شهرنشینی بسیار کارآمد هستند.
استفاده از وسایل ساده‮ای که می‮توانند ایده‮های خوبی برای رفع کمبود فضا باشند از جمله نکاتی است که در اصول چیدمان دکواسیون مدرن به چشم می‮خورد.

مشاهده کامل مطلب

تغییر دکور ارزان آشپزخانه

حتما که نباید خرج زیادی بکنید تا تغییر دلخواه‮تان پیش بیاید همین که چند تا وسیله کوچک را تغییر دهد خودش بهترین تغییر برای یک آشپزخانه است.

مشاهده کامل مطلب

تهیه کننده: 

دوست گرامی برای افزودن دیدگاه خود نیاز به ورود یا نام‌نویسی در سایت پارسه‌گرد دارید.

برو به بالا