عضو پارسه‌گرد نیستید؟

قاب عکس لوبیایی

تعداد امتیازها: 1022
1 نفر
قاب عکس لوبیایی

لوبیا سفید علاوه بر اینکه در غذا‌ها استفاده می‌شود و خوشمزه است، تزئین بسیار زیبایی برای قاب‌های چوبی نیز می‌باشد. به روشی که در زیر آموزش داده می‌شود، می‌توانید قاب‌های چوبی خود را از سادگی در آورده و تزئین نمایید.

طرز تهیه قاب عکس لوبیایی

قاب چوبی ساده را با رنگ آکریلیک رنگ می‌کنیم تا کاملاً براق گردد. لبۀ قاب عکس را به اندازۀ یک نوار باریک به چسب آغشته می‌کنیم. سپس لوبیاهای تمیز و براق و سالم را یکی یکی به صورت ردیفی روی نوار چسب می‌چینیم و می‌گذاریم تا کاملاً بچسبد. این کار را می‌توان به اشکال متفاوت که دو حالت آن در شکل نشان داده شده است، انجام داد.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • قاب عکس لوبیایی
  • طرز تهیه قاب عکس لوبیایی
مترجم: سیما علوی
منبع: www.marthastewart.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1022

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید