عضو پارسه‌گرد نیستید؟

طرح‌هایی زیبا برای دیوار اتاق کودک

تعداد امتیازها: 437
1 نفر

لوزی‌های رنگی بهترین طرحی است که هم برای دختران و هم پسران مناسب می‌باشد. با کمک سه رنگ زیبایی که در شکل مشاهده می‌کنید، به همراه لوازم دیگر اتاق اعم از رخت‌خواب و کمد می‌توانید نمای زیبا و دکور جذابی را ایجاد نمایید.

نواحی غربی

این دیوار که نواحی غربی وحشی روی آن نقاشی شده است، منظره‌ای از یک بیابان را به همراه اسبی که سر خود را از پنجره بیرون آورده است نشان می‌دهد. رنگ‌های به کار رفته در این دیوار با رنگ رو تختی همخوانی دارند. شما می‌توانید با طراحی و نقاشی بر روی دیوار اتاق کودکان‌تان فضایی دلچسب و آرامش‌بخش برای وی ایجاد نمایید. در انتخاب این طرح‌ها و نقاشی‌ها می‌توانید از علایق و سلیقه فرزندتان کمک بگیرید تا فضا دلخواه او باشد.

الهام از طبیعت

این دیوار که با الهام از طبیعت نقاشی شده، به فضای حاکم در اتاق جوی آرام بخشیده است. سنگ‌های بدلی و گرد درخشانی که روی آن پاشیده شده، آن را شبیه افسانه‌های کودکانه کرده است. استفاده از رنگ‌های مختلف، معانی و حس‌های مختلفی را در کودک شما ایجاد می‌کند. با کمی تحقیق در مفاهیم رنگ‌شناسی، می‌توانید متناسب با روحیه کودک خود، فضای دلخواهی را برای وی ایجاد نمایید.

دیواری با رنگ صورتی برای تمامی شاهزاده خانم ها

دیواری با رنگ صورتی زیبا و باشکوه که قصه های پریان را به خاطر می‌آورد.

شامپانزه با سنگ های بدلی

شامپانزه‌های این دیوار با سنگ‌های بدلی تزئین شده‌اند تا نمایی سه بعدی به آن ببخشند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • نواحی غربی
  • الهام از طبیعت
  • دیواری با رنگ صورتی برای تمامی شاهزاده خانم ها
  • شامپانزه با سنگ های بدلی
مترجم: مریم انصاری
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 437

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
zahra
15:24    1392/04/16

مطلب به درد بخوری نیست.
توضیح واضحات که تو عکس خود بیننده به راحتی می فهمه


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
فلورا
22:49    1391/12/16

عالی و کاربردی _

بیشتر از این موارد بگذارید!


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
فلورا
22:48    1391/12/16

عالی و کاریردی!

یک نفس راحت کشیدم _ خیلی به من کمک کرد!

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 2+2 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید