طراحی روی ظروف چینی

تعداد امتیازها: 1291
1 نفر
طراحی روی ظروف چینی

زیبا‌ترین و مرغوب‌ترین ظروف چینی توسط هنرمندان طراح و بوسیله دست طراحی می‌شوند. شما نیز اگر دستان بدون لرزشی دارید می‌توانید اینکار را انجام دهید. برای اینکار ابتدا لازم است رنگ مخصوص ظروف سفالی را از مغازه‌های مخصوص فروش لوازم کاردستی یا لوازم تحریری‌ها تهیه کنید.

طراحی روی ظروف چینی

دندانه‌ها، شیار‌ها و ستاره‌ها همگی بوسیله تکنیک نقطه گذاری ایجاد می‌شوند. در نتیجه برای ماهر شدن در این کار لازم است که دائماً تکرار کنید. برای شروع و تمرین از ظروف سفالی یا شکسته و به درد نخور شروع کنید تا دستانتان به حرکت‌های لازم عادت کند. لازم نیست که تمام ظروف طرح های هم شکل داشته باشند بلکه می‌توانید طرحهای مختلف را با یک رنگ ایجاد کنید و یا بر عکس یک طرح را با رنگهای مختلف بزنید. با این کار تنوع خاصی ایجاد می‌کنید. برای تزئین ظروف چینی؛ بگذارید رنگ روی ظرف کاملاً خشک شود سپس طبق دستورالعمل رنگ، ظرف را در فر قرار داده و اجازه دهید رنگ بپزد.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • طراحی روی ظروف چینی
  • طراحی روی ظروف چینی
مترجم: امیر ماتیو علوی
منبع: www.marthastewart.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1291

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
یوسف
15:15    1394/05/12

لطفا در مورد چاپ طلایی روی چینی راهنمایی کنید با تشکر

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+5 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید