هفته ی پیش به بررسی‌ طراحی اتاق‌‌خواب دخترانه پرداختیم. شاید به نظرتان عجیب بیاید که طراحی اتاق‌های پسرانه سخت‌تر است. در عین حال خلاقیت‌های بسیار موثری می‌‌توان در آنها ایجاد کرد.

پسر‌ها عاشق بازی هستند، چه بخواهید چه نخواهید اتاقشان مدت زیادی مرتب نخواهد ماند. بهتر است که قسمتی‌ از اتاق را به بازی‌های آن‌ها اختصاص دهید. فضایی که آن‌ها بتوانند در آن آزادانه اسباب بازی‌های خود را پهن کنند. در نزدیکی‌ آن کشو‌هایی‌ قرار دهید که بتوانید به راحتی‌ اسباب بازی‌ها را در آخر روز به آن‌ها منتقل کنید.

پسر بچه‌ها دوست دارند مرتب شیطنت و فعالیت کنند. یک طراحی مفید این است که از دکور ورزشی قابل استفاده‌ای برایشان استفاده کنید. مثلا دیواری را قابل سنگ نوردی کنید یا تور بسکتبالی در گوشه اتاق قرار دهید.

چه کسی‌ گفته است که قرمز رنگ دخترانه ایست؟ اتفاقا ترکیب رنگ قرمز و آبی‌ ترکیب بسیار مناسبی برای یک اتاق پسرانه است. 

قرار دادن تخته‌سیاهی بر روی دیوار اتاق، فضای کودک شما را به فضایی پر از خلاقیت تبدیل می‌‌کند و به کودک شما این اجازه را می‌‌دهد که هر گاه بخواهد روی دیوار هنر یا فکر خود را به نقش بکشد.

به جای خریدن یک تخت معمولی‌ یک قایق رنگی‌ بسازید، با این کار به روز‌ها و تصور پسر خود بال و پر بدهید تا کاپیتانی باشد بر پهنه اقیانوس ها...

اتاق تک رنگ، ساده و جدی، این گونه اتاق‌ها دیسیپلین و نظم را در کودکان شما تقویت می‌‌کنند. شاید بهتر باشد از این نوع طراحی در سنین بلوغ استفاده شود. 

تم ورزشی به اتاق کودک خود دهید. در این تصویر اتاق به سبک یک زمین فوتبال طراحی شده است.

اتاق پسر شما هم می‌‌تواند طرح کلاسیک و چاپ‌های لطیفی داشته باشد. قرار دادن نقشه روی دیوار بسیار مفید و به جاست. این نقشه می‌‌تواند نقشه گنج دزدان دریایی‌ باشد. 

تهیه کننده: 

کلیدواژه‌هابا کلیک روی هر کلمه به مطالب مرتبط با آن دسترسی پیدا می‌کنید

دوست گرامی برای افزودن دیدگاه خود نیاز به ورود یا نام‌نویسی در سایت پارسه‌گرد دارید.

برو به بالا