صندلی کتاب

تعداد امتیازها: 1002
0 نفر
صندلی کتاب

به راستی که این روزها وقت کمتری را به کتاب خواندن اختصاص می‌دهیم. روند تند و پر شتاب زندگی و در دسترس بودن منابع اطلاعاتی دیجیتال فاصله ما را از کتاب کاغذی هر چه بیشتر کرده. کتاب هایی که علاوه بر فکر، با جسم ما نیز ارتباطی نزدیک برقرار می کنند و رد انگشتان ما بر بدن آنها همیشه می‌ماند.

از آن جایی که در گذشته متون چاپی از اهمیت بیشتری برخوردار بودند، فضاها و مبلمان بیشتری برای استفاده از کتاب ها تولید می شد. در مقاله این هفته، به منظور تشویق و تحسین کتاب خوانی به معرفی مبلمان ویژه این کار می پردازیم. شاید اگر فضایی مناسب در خانه داشته باشیم و کتاب‌ها دم دستمان باشند، بیشتر کتاب بخوانیم!!!

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1002

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
آوا
22:16    1392/07/18

واقعاخسته نباشید...عالی بود عالی...به کارم خیلی اومد

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+8 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید