رنگهای مناسب برای حمام و دستشویی

تعداد امتیازها: 854
0 نفر
حمام و دستشویی

حمام و دستشویی خود را با این ایده‌های ترکیبِ رنگِ خلاقانه به نوعی مطابقِ سلیقه‌تان تزیین کنید.

سبز لیمویی+ قهوه‌ای شنی+ سفید شیری
این رنگ سبزِ مایل به زرد، سبکِ زیبایی به این حمامِ آرامبخش داده است. همچنین کاشی هایِ خط دار قهوه ایِ شنی، از سقف تا زمین استفاده شده‌اند، تا به دیوار‌ها رنگِ زیبایِ عسلی ببخشند. برایِ کابینت‌ها نیز از رنگِ سفیدِ شیری استفاده شده است، که همچون رنگِ سفیدِ خالص آرامبخش است و با دو رنگِ دیگر نیز در هماهنگی کامل قرار دارد.

حمام و دستشویی

آبی دریایی+ نارنجی (قرمز مایل به قهوه‌ای)
در این حمام ترکیبِ کاشی‌های مدرنِ آبی و نارنجی، با وسایلِ کلاسیکِ حمام، ترکیبِ زیبایی را بین دو سبکِ مدرن و کلاسیک ایجاد کرده است. رنگ‌های مکمل به این حمام و دستشویی جوی پُر انرژی بخشیده‌اند؛ در حالی که رنگِ سفیدِ وسایلِ کلاسیک، عمق و آرامشی را پدید آورده که به چشم‌ها فرصتِ استراحت می‌دهد. رنگِ آبی و سفیدِ پادری و حوله نیز با رنگِ دیوار در هماهنگی کامل هستند، بدونِ اینکه رنگِ تندی داشته باشند که چشم را خسته کند.

حمام و دستشویی

هلویی+ برنز+ سفید
رنگ‌های هلویی، برنز و سفید به حمام جو آرامبخش می‌دهند و در عینِ حال ظاهرِ آن را زیبا و مجلل می‌سازند. کاشی‌های دست سازِ هلویی رنگ به دلیلِ خاص بودنشان برایِ دیوار‌ها انتخاب شده‌اند. برایِ کفِ حمام از کاشی‌هایی با ترکیبِ رنگِ برنز و سفید استفاده شده است که رنگِ آن‌ها با کاشی هایِ برنزی دیگری که در حمام استفاده شده‌اند، در هماهنگی است. کابینت‌های چوبی نیز به رنگ سفید نقاشی شده‌اند.

حمام و دستشویی

نارنجی+ سفید
به حمامِ سفیدتان، رنگ شادی اضافه کنید تا به آن جو خاصی بخشیده و فضایِ خالی و بی‌روحِ آن را تغییر دهید. در اینجا حوله‌ها، لوازم جانبی و تابلوی رویِ دیوار، رنگِ زیبا و شادِ نارنجی را به سفیدیِ محضِ حمام اضافه کرده و به فضای آن روحِ زندگی می‌بخشند. مزایای استفاده از این روشِ دکوراسیون این است که شما پس از مدتی می‌توانید با رنگی دیگر، در ظاهرِ حمامتان تنوع ایجاد کنید و در ضمن نیازی به صرفِ هزینه بالایی برای ایجادِ تنوع ندارید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • حمام و دستشویی
  • حمام و دستشویی
  • حمام و دستشویی
  • حمام و دستشویی
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.bhg.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 854

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
اکرم
16:52    1392/11/18

ممنون.زیباهستند.

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+10 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید