حمام چند بعدی

این حمام مدرن با رنگ آمیزی کلاسیک خود، فضایی ایجاد کرده است که می‌توان به راحتی در آن تغییر ایجاد کرد. برای ایجاد هماهنگی با کف چوبی، از موزائیک‌های قهوه‌ای شکلاتی پشت دستشویی استفاده کنید که ظاهری جذاب به محیط می‌دهد. استفاده از لوازم کوچک قرمز رنگ نیز به فضا گرما و روح می‌بخشد.

سلیقه در به کار گیری فضا

برای استفاۀ حداکثر از فضا، می‌توانید از کابینت‌های سرویس بهداشتی که گاهاً کاسۀ دستشویی در آن قرار دارد، استفاده کنید. یونیت‌های بلوطی، حمام را روشن و مدرن نگاه می‌دارد.

حمام مجلل

کاغذ دیواری مجلل این حمام، جلوۀ خاصی به آن می‌بخشد. این نوع کاغذ دیواری مخصوصاً برای حمام و سرویس‌های بهداشتی طراحی شده است تا رطوبت به آن آسیبی نزند. همچنین با بازتاب نوری که کاغذ دیواری ایجاد کرده، فضا بُعد می‌یابد. وسایل نیز به راحتی قابل جایگزینی می‌باشند.

حمام ساده و مدرن

مصالح مدرن به کار رفته در این دکور، در ترکیب با اجزاء ظریف، فضایی ساده اما مدرن و با جزئیاتی زنانه می‌سازد. موزائیک‌های مدرن خاکستری رنگ با سنگ‌های روستیک ترکیب شده است تا از سردی و خشکی محیط جلوگیری کند.

حمام شیک و ییلاقی

برای ایجاد فضایی به این شکل می‌توان رنگ آبی مایل به طوسی را با اجزاء سفید ترکیب نمود. استفاده از تخته‌های چوبی نیز به ایجاد فضایی کلاسیک کمک می‌کند.

نام مترجم: 
امیر ماتیو علوی

دوست گرامی برای افزودن دیدگاه خود نیاز به ورود یا نام‌نویسی در سایت پارسه‌گرد دارید.

برو به بالا