دکور حمام

تعداد امتیازها: 1121
1 نفر
دکور حمام

حمام چند بعدی

این حمام مدرن با رنگ آمیزی کلاسیک خود، فضایی ایجاد کرده است که می‌توان به راحتی در آن تغییر ایجاد کرد. برای ایجاد هماهنگی با کف چوبی، از موزائیک‌های قهوه‌ای شکلاتی پشت دستشویی استفاده کنید که ظاهری جذاب به محیط می‌دهد. استفاده از لوازم کوچک قرمز رنگ نیز به فضا گرما و روح می‌بخشد.

سلیقه در به کار گیری فضا

برای استفاۀ حداکثر از فضا، می‌توانید از کابینت‌های سرویس بهداشتی که گاهاً کاسۀ دستشویی در آن قرار دارد، استفاده کنید. یونیت‌های بلوطی، حمام را روشن و مدرن نگاه می‌دارد.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: امیر ماتیو علوی
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1121

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+8 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید