عضو پارسه‌گرد نیستید؟

دکور آلاچیق

تعداد امتیازها: 900
0 نفر
دکور آلاچیق

آلاچیق‌ها به خصوص آنهایی که جا برای نشستن دارند، یک دکور و فضایی مناسب برای محوطه حیاط و باغ هستند. آلاچیق با تاب فضای جذاب تری هم خواهد داشت:

 آلاچیق با تاب

با افزودن یک تاب به آلاچیق خود، جذابیت آن را دو چندان کنید. چنین آلاچیق راحتی مناسب یک زوج است که بتوانند در کنار یکدیگر در حین استراحت از تماشای منظره لذت‌بخش اطراف بهره ببرند. دیواره‌های مشبک بالا و پایین آلاچیق، آن را به محلی سایه‌دار تبدیل کرده و هنگام وزش نسیم‌های سرد، از شدت آنها می‌کاهند. برای ساخت آلاچیق با تاب خود از چوبی با جنس محکم استفاده کرده و اطمینان حاصل کنید که تاب و توان تحمل وزن سایر اجزای آلاچیق را داشته باشد. 

دکور آلاچیق

در آلاچیق از میهمانان‌تان پذیرایی کنید

در زیر یک آلاچیق بزرگ، قرار دادن تعداد زیادی صندلی محلی را برای استراحت و تفریح میهمانان پدید می‌آورد. در اینجا از نیمکت‌هایی استفاده شده که با مدل آلاچیق هماهنگی داشته و در برابر تغییرات آب و هوایی با دوام و مقاوم هستند. قرار دادن بالش‌ها و کوسن‌های نرم و زیبا روی نیمکت‌ها فضا را راحت‌تر و گیرا‌تر می‌سازد. هنگامی که در این آلاچیق قدم می‌گذارید به دلیل گیرا و در عین حال راحت بودن محیط آن، احساس خواهید کرد که به محیط کاملاً جدیدی قدم گذاشته‌اید.

دکور آلاچیق

آلاچیق سفید رنگ با صندلی‌های معلق
برای درست کردن این آلاچیق می‌توانید کفپوش متحرک و گردی را به شیوه خودتان زیر آلاچیق قرار دهید. در اینجا با صندلی‌های راحتی که از قلاب آویزان شده‌اند، خلوت گاهی جالب و در عین حال راحت فراهم شده است. سقف آلاچیق با زاویه‌های خانه هماهنگ است و باعث می‌شود دکور آلاچیق‌تان به بهترین نحو ممکن برای حیاط خانه شما مناسب باشد. رنگ سنتی سفید محیط را روشن می‌کند و باعث می‌شود تمیز و مرتب به نظر برسد.

دکور آلاچیق

آلاچیقی که با دکور حیاط شما هماهنگ است
وقتی آلاچیقی را نصب می‌کنید، رنگ بنای خانه‌تان را نیز در نظر بگیرید تا با هم هماهنگ باشند و مطمئن شوید که آلاچیق به دکور خانه‌تان می‌خورد. در اینجا تعداد زیادی گل و گیاه محدوده آلاچیق را احاطه کرده و آن را از بقیه حیاط مجزا کرده‌اند. تاب دو نفره‌ای که با بالش نرم و راحت شده است مکان ایده‌الی فراهم کرده تا با همدم خود از هوا لذت ببرید و استراحت کنید.

دکور آلاچیق

طراحی آلاچیق در یک نقطه کانونی
اگر محدوده‌ای از حیاط‌تان به طور مشخصی خالی است، آلاچیقی بزرگ راه عالی است برای اینکه آن را پر کنید. رنگی را برای آن انتخاب کنید که با دکورتان ترکیب شود مثلا از رنگ روشنی استفاده کنید که به زیبایی با سنگفرش کف جور در بیاید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • دکور آلاچیق
  • دکور آلاچیق
  • دکور آلاچیق
  • دکور آلاچیق
  • دکور آلاچیق
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.bhg.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 900

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
پژمان
18:21    1392/11/03

با سلام.

ترجمه های خانم نغمه خالقی بسیار زیباست. متن ترجمه بسیار روان و بسیار «فارسی» است.

مرسی.
:)

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 6+3 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید