دکوراسیون دفتر کار و اتاق مطالعه

تعداد امتیازها: 852
0 نفر
دفتر سبز مدرن

دفتر سبز مدرن

لازم نیست که قفسه‌های جعبه‌ای را به طور منظم بچینید. چیدمان آزادانه‌تر، حق انتخاب شما را دو چندان می‌کند. چرا که می‌توانید علاوه بر خود قفسه‌ها، از فضای میان آن‌ها نیز استفاده کنید. چیدمان و قرار دادن وسایل در این دفتر متفاوت، همه چیز را منظم، شیک و مدرن کرده است.

فضای کار قدیمی

فضای کار قدیمی

کاغذ دیواری بافت‌دار و فرش روشن، پس زمینه این میز تحریر فلزی بی‌نظیر را که دارای دو طبقه میز شیشه‌ای با صندلی مناسبآن است، تشکیل می‌دهد. یک صندلی چرمی با میز جلو مبلیِ مرمر و کوسن نمدی، فضای نشیمن را تشکیل می‌دهند. کشوهای دارای روکش چوبی زیر میز تحریر، با رنگ کاغذ دیواری همخوان بوده و مکان بیشتری را برای نگهداری اشیاء فراهم می‌کند. دستگاه تایپ قرمز و چراغ قارچی شکل آن نیز به سبک دهه هفتاد می‌باشند.

اتاق مطالعه مشکی

اتاق مطالعه مشکی

این اتاق مطالعه که دارای رنگ مشکی است، با صندلی راحتی و لوازم کرم رنگ خود ظاهر بسیار آرامش بخشی دارد. میز تحریر چوبی بلوطی و قاب عکس‌های آینه‌ای، ظاهر ملایم‌تری به این طراحی بخشیده‌اند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • دفتر سبز مدرن
  • فضای کار قدیمی
  • اتاق مطالعه مشکی
مترجم: مریم انصاری
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 852

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 9+3 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید