دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

تعداد امتیازها: 847
2 نفر
اتاق رنگارنگ پسرانه

اتاق رنگارنگ پسرانه

دکور این اتاق پسرانه، از کشتی و دریانوردی که مورد علاقۀ بسیاری از پسر بچه ها می باشد الهام گرفته شده است. در این دکور، از رنگ آبی، که رنگ دریا و آسمان است و همچنین از رنگ قرمز که باعث زنده و گرم کردن رنگ آبی می شود، استفاده شده است. همچنین از کاغذهای رنگی کوچک که به شکل مثلث بریده شده اند، استفاده کرده و دیوار اتاق را، به سادگی و زیبایی، تزئین نموده ایم. کاغذ دیواری آن، به شکل کشتی های کوچکی هستند. رنگ آبی ملایم برای دیوار اتاق پسر بچه ها، باعث آرامش آنها می شود. برای زیبا و مدرن تر شدن این ترکیب، از چوب سفید رنگ برای کمدها و تخت خواب استفاده شده است. تزریق مقدار کمی از رنگهای دیگر در مقیاسهای کوچک، باعث شادابی بیشتر محیط اتاق می گردد.

اتاق خواب ملوانی

اتاق خواب ملوانی

اگر امکانات کافی برای نقاشی دیوار و یا کاغذ دیواری موجود نباشد، می توان برای تزئین اتاق کودک به سبک دریا نوردی، از یک پارچۀ لطیف و زیبا با طرح دریا و کشتی استفاده نمود. با دوختن یک پردۀ ساده و زیبا، همچنین رو تختی و رو بالشی با همین طرح، می توان یک اتاق ساده را به شکل ملوانی و جذاب برای پسر بچه ها تزئین نمود. دیوارهای این اتاق آبی آسمانی بوده و یک میز و صندلی قرمز روشن در کنار آن، اتاق را به یک اتاق دریانوردی مدرن و زیبا تبدیل می کند. قالیچۀ قرمز نیز، بر زیبایی و جذابیت اتاق افزوده است.

اتاق نوزاد

اتاق نوزاد

دیواری به رنگ خاکستری روشن، مناسب ترین رنگ برای اتاق نوزاد می باشد. حرارت و رنگ، به راحتی می تواند روی آن قرار گیرد. رنگهای آبی روشن، صورتی و لیمویی، اگر به صورت ساده، راه راه و حتی چهار خانه باشند، برای اتاق نوزاد بسیار مناسب هستند. خوب است که در اتاق نوزاد، یک صندلی راحتی به همین رنگها قرار داشته باشد تا بتوان به آسودگی در کنار نوزاد نشست و مراقبت نمود.

اتاق پسرها

اتاق پسرها

ترکیب رنگهای آبی و سبز، باعث برجستگی و گرمای دیوار اتاق می گردد. برای این اتاق از میز و تختهای چوبی استفاده شده است. بر روی دیوار و پنجرۀ آن نیز از کاردستی های خود کودکان استفاده شده است. این اتاق برای کودکان 4 الی 8 سال مناسب می باشد.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • اتاق رنگارنگ پسرانه
  • اتاق خواب ملوانی
  • اتاق نوزاد
  • اتاق پسرها
مترجم: امیر ماتیو علوی
منبع: www.housetohom.co.uk
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 847

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
شروین
15:13    1391/06/24

سلام و ممنون از اطلاعاتتون نظر من اینه که همه چیز فوقالعادس. فقط من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید من میخوام روی یخچالم رو نقره ای یا طوسی رنگ کنم به نظر شما چطوری میتونم این کارو انجام بدم.مرسی.


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
dara
16:07    1391/05/28

دکوراسیون خوبی بود بیشتر بفرستید

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید