خیلی ساده مجله‌های بی‌نظم اتاقتان را به دکوری زیبا برای کتابخانه تبدیل کنید.

آیا شما هم با انبوهی از نشریات و مجله‌ها مشکل دارید و برای پیدا کردن یک شماره مجله خاص مجبورید تمام مجله‌های خود را زیر و رو کنید؟ می‌توانید با یک کار هنری ساده برای همیشه این مشکل را حل کرده و به کتابخانه‌تان زیبایی بیشتری ببخشید.

چند جعبه مثل موردی که در شکل دیده می‌شود، تهیه کنید. اگر برایتان مقدور نیست، از جعبه‌های مشابهی استفاده کنید که محکم باشند. یک قطعه کاغذ دیواری را به اندازه آن بخش از جعبه که در کتابخانه دیده می‌شود، ببُرید. این کار را به تعداد جعبه‌هایتان تکرار کنید. اگر کاغذ دیواری‌ها را طوری برش بزنید که طرح روی آن در امتداد هم باشد، وقتی جعبه‌ها را در کنار هم قرار می‌دهید، بسیار زیبا‌تر به نظر می‌رسند. اگر به شکل نگاه کنید، متوجه می‌شوید که گل‌های کاغذ دیواری، یکپارچه و متصل به نظر می‌رسند. تکه‌های کاغذ دیواری را با چسب به پشت جعبه‌ها بچسبانید و حباب‌ها و بر آمدگی‌های کاغذ را با دست صاف کنید.

برای درست کردن این کاردستی می‌توانید به جای کاغذ دیواری از کاغذ کادو یا پارچه‌های ضخیم و آهار دار نیز استفاده کنید. در بسیاری از لوازم التحریر فروشی‌ها، فایل‌هایی فروخته می‌شود که برای این کاردستی مناسب هستند.

 

برای دیدن کاردستی های کار راه انداز دیگر به این لینک مراجعه کنید.

نام مترجم: 
یسرا علوی رضوانی
منبع : 

کلیدواژه‌هابا کلیک روی هر کلمه به مطالب مرتبط با آن دسترسی پیدا می‌کنید

دوست گرامی برای افزودن دیدگاه خود نیاز به ورود یا نام‌نویسی در سایت پارسه‌گرد دارید.

برو به بالا