جا ادویه ای با صدف

جای نمک و فلفل صدفی

تعداد امتیازها: 1009
1 نفر

برای داشتن ظروفی زیبا، حتماً لازم نیست هزینۀ زیادی را بر خود تحمیل کنید؛ فقط به کمی سلیقه و دقت احتیاج دارید.

یک نیمه صدف برای کشیدن تابلوی معروف «تولّد ونوس» اثر بوتیچلی (Botticelli) کافی بود. با این وجود ممکن است برای درست کردن جای ادویه‌جات‌ به تعداد بیشتری صدف احتیاج داشته باشیم؟ با ۴ صدف حلزونی یا معمولی، می‌توانید یک ستِ تابستانی نمک و فلفل درست کنید. اول صدف‌ها را در قسمت قاشق و چنگال ماشین ظرفشویی قرار داده و آن‌ها را کاملاً بشویید. برای درست کردن پایه این ظرف، دو صدف را طوری که دهانه آن رو به پایین باشد، قرار دهید و آن‌ها را در قسمت لولا با چسب داغ (چسب حرارتی تفنگی) به هم بچسبانید. دو صدف دیگر را نیز به هم چسبانده و آن‌ها را به شکل ضربدری به طوری که دهانۀ آن به بالا باشد، روی صدف‌های پایه قرار دهید و چسب بزنید. اکنون  می توانیدبا استفاده از این جا ادویه ای جدید سفره خود را تزئین نمایید.

مترجم: مریم انصاری
منبع: www.marthastewart.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1009

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 8+6 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید