عضو پارسه‌گرد نیستید؟

جالباسی مخصوصِ روسری

تعداد امتیازها: 962
2 نفر
جالباسی مخصوصِ روسری ها

اگر در کمدتان برایِ همه لباس‌ها فضایِ کافی ندارید، این جالباسیِ نظم دهنده به وسایلِ کمد می‌تواند برایتان بسیار کارآمد و مفید باشد. طبقات را از روسری‌ها، کمربند‌ها و دیگر وسایلِ کوچک اما ضروری، خالی کنید.

جالباسی مخصوصِ روسری ها

تمامِ آنچه که برایِ انجامِ اینکار به آن نیاز دارید، یک تخته سه لایِ نه چندان بزرگ، آویزِ چوبی، قلاب، لاکِ مبلمان و برخی لوازمِ نجاری است.
آویز (قسمتِ بالایِ تخته سه لا) را به شکلِ یک منحنی ببرید. هیچ گونه شکافِ تیزی نباید ایجاد شود که روسری‌هایتان را پاره کند. در داخلِ تخته سه لا نیز طبقِ شکل سوراخ‌هایی منحنی و گرد ایجاد کنید. این سوراخ‌ها نیز باید کاملاً کرد و بدونِ شکاف باشند تا موجبِ پارگیِ لباس‌ها و روسری‌هایتان نشوند. حالا سطحِ تخته سه لا را با لاک الکل بپوشانید. سپس یک سوراخِ کوچک در بالایِ آن ایجاد کرده و قلاب را با چسب داخلِ سوراخ بچسبانید.

جالباسی مخصوصِ روسری ها

به همین راحتی، جالباسیِ نظم دهنده کمدتان آماده است! می‌توانید آن را به هر رنگی که می‌خواهید در بیاورید و یا بر اساسِ سلیقه‌تان جزئیاتی به آن اضافه کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • جالباسی مخصوصِ روسری ها
  • جالباسی مخصوصِ روسری ها
  • جالباسی مخصوصِ روسری ها
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.shelterness.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 962

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
زهرا.خادمی
16:49    1393/11/03

عالی


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
farzane
02:56    1392/12/15

بسیار عالی سپاسگزارم


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
ماه رخ
10:01    1392/02/15

ممنون

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+5 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید