عضو پارسه‌گرد نیستید؟
تغییر دکور آشپزخانه

تغییر دکور آشپزخانه

تعداد امتیازها: 850
2 نفر

گاهی با چند تغییر ساده و آسان می‌توانید آشپزخانه‌تان را تبدیل به مکانی جذاب و دلخواه کنید.

کتی و پیتر هنوز هم وقتی وارد آشپزخانه منزل خود می‌شوند، از تغییراتی که اخیراً در آن بوجود آورده‌اند، لذت می‌برند. آشپزخانۀ آن‌ها از بالا تا پایین با گیاهان سبز و سفید تزیین شده است و در هر گوشه‌ای از آن، لوازم جدیدی که با دقت و وسواس زیادی انتخاب شده‌اند، به صاحبان خود چشمک می‌زنند. این لوازم که عبارتند از: کفپوش، صفحۀ میز، کابینت‌ها و روی کانتر، محیط را برای کار کردن و آشپزی جذاب و دل‌انگیز کرده‌اند.

میز غذاخوری، دایره‌ای‌شکل و پایه‌دار بوده و در کنج آشپزخانه جای گرفته است. این میز همراه با چند تابلو و یک مجسمۀ بسیار زیبا در اطراف آن، گرما و رنگ خاصی به آن نقطه از آشپزخانه می‌بخشد.

ممکن است تعمیرات و نو کردن آشپزخانه هزینۀ بسیار زیادی را به صاحبخانه تحمیل کند، اما کتی و پیتر اکثر کار‌ها را خودشان به عهده گرفتند و با این کار تا حد بسیار زیادی در هزینۀ تعمیرات صرفه‌جویی کردند. این زوج خلاق کارهایی نظیر: تعمیر و رنگ کردن کابینت‌ها (در صورت قابل تعمیر بودن)، وصل کردن چراغ‌های جدید، ساختن کنج برای قرار دادن میز غذاخوری، بازسازی ورودی آشپزخانه و باقی موارد اعم از تعویض کف آشپزخانه، سینک، لوله‌ها و اتصالات را به متخصص آن سپردند.

کتی می‌گوید مسلماً راحت‌تر بود که همۀ کار‌ها را به یک متخصص می‌سپردیم، اما این مساله که خودمان به تنهایی توانستیم بخشی از امور را انجام دهیم، برایمان بسیار لذت بخش بود و حالا که به کار خود نگاه می‌کنیم، انرژی مثبت زیادی به ما می‌دهد. علاوه بر این پول زیادی را هم صرفه‌جویی کردیم.

مترجم: مونا الکساندرا علوی
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.
تعداد امتیازها: 850

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 4+1 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید