عضو پارسه‌گرد نیستید؟
دکور با محصول فصل

تزیین خانه با محصولات پاییزی

تعداد امتیازها: 1542
1 نفر

با مواد اولیه ساده و اندکی خلاقیت، به زیبایی دکوراسیون خانه خود را مطابق با فصلی که در آن هستید تغییر دهید.

تاج‌های گل تنها برای تزیینِ درب منزلِ شما کاربرد ندارند؛ با قرار دادنِ این تاج گل بر رویِ میزتان در داخل یا خارج از منزل، از روش مدرنِ دکوراسیونِ فصلی بهره مند شوید. شما می‌توانید این دکور را به راحتی و تنها با استفاده از مواد و وسایلِ اندکی آماده کنید. به این منظور شما باید ابتدا مقداری چسبِ حرارتی را به پشتِ برگ‌های ذرت زده، و سپس آن‌ها را به پشتِ یک حلقه ساخته شده از ساقه نِی بچسبانید، و در جایِ خود فشار دهید. به همین ترتیب برگ‌های ذرت را را کنارِ هم پشتِ حلقه بچسبانید تا هنگامی که سراسرِ پشتِ حلقه از برگ‌ها پوشیده شود. سپس همین کار را در رویِ حلقه نیز تکرار کنید تا آن طرف نیز کاملاً از برگ‌ها پوشیده شود. سپس این حلقه آماده شده از برگ هایِ ذرت را روی میزتان قرار داده و داخلِ آن یک کاسه از میوه‌های پاییزی قرار دهید. با این کار صحنه میزتان بسیار زیبا و دلپذیر خواهد شد.

مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.bhg.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1542

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
elahe
14:27    1392/04/13

موفق باشید

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید