عضو پارسه‌گرد نیستید؟

تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

تعداد امتیازها: 939
0 نفر
تزئینات پاییزی زیبا

در اینجا به شما یاد می‌دهیم که چگونه با استفاده از عناصر طبیعی میز خود را تزیین کنید.

گل‌ و میوه را با هم ترکیب کنید
برای دکورِ تکرنگ و زیبای میز از گل‌ها و میوه‌هایی استفاده کنید که رنگ‌هایشان شبیه به هم است. سیب زرد، گلابی و گل‌ها به میزتان ظاهری گرم و آفتابی می‌بخشند. ابتدا در ظرفتان مقداری میوه قرار دهید، سپس به آن مقداری آب بیفزایید و گل‌ها و گیاهان را در لابه لای میوه‌ها جای دهید.

تزئینات پاییزی زیبا

رنگ‌های متنوعی را مورد استفاده قرار دهید
برای تزیین میزتان رنگ‌های زیبای پاییز را به داخل خانه بیاورید؛ می‌توانید مقداری برگ پاییزی روی میزتان پخش کرده و چند کدو تنبل زیبا روی آن ها قرار دهید. برای رومیزی از پارچه‌ای به رنگِ شتری استفاده کنید که نقش رنگ پایه‌ را برای رنگ‌های دیگر داشته باشد. می‌توانید از روبان‌هایی با رنگ هماهنگ بر روی رومیزی استفاده کرده و در صورت لزوم با چسبِ دو طرفه آن‌ها را روی رومیزی محکم کنید. در انتها یک ظرف پایه دار و یا پایه کیک را در وسطِ رومیزی و در میانِ برگ‌ها قرار داده و مقداری کدو حلوایی داخلِ آن بگذارید.

تزئینات پاییزی زیبا

نمایش گل‌ به رنگ‌های پاییزی
شاخه‌هایی از زالزالک یا توت‌ قرمز، برای این دسته گلِ نامتقارن چارچوبی را فراهم آورنده اند. چند شاخه گل ادریس بنفش و گل رُز قرمز، زیبایی خاصی را در طرح زاویه دار این چیدمان به وجود می‌آورند.

تزئینات پاییزی زیبا

دکور میز با سبزیجات
برای تزئین میزتان چه چیزی می‌تواند بهتر از سبزیجانِ تازه زیبای سبز رنگ باشد؟ برای به کارگیری این سبزیجات در دکور میزتان، دو کِشِ محکم را دورِ یک شمعِ سفید استوانه‌ای بیندازید. سپس لوبیا سبز و مارچوبه‌ها را از زیرِ کِش‌ها رد کنید. برایِ پنهان کردنِ کش‌ها، روبان‌های ساتنی هماهنگ با رنگ های به کار رفته، رویِ آن ها گره بزنید. برای ساختن شمعدان کنگرفرنگی(آرتیشوک)، سرِ یک کنگر را بزنید و مقداری از داخلِ آن را نیز خالی کنید؛ سپس شمعتان را داخلِ سوراخی بگذارید که در وسط کنگر درست کرده‌اید. تمام این تزئینات را داخلِ ظرفی بزرگ و سفید قرار داده و در وسطِ میز بگذارید. سپس چند عدد گلِ سفید و چند شاخه از توت و یا زالزالک وحشی نیز در اطراف ظرفتان قرار دهید.

نکته: برای حفظ امنیت، اجازه ندهید که شمع‌ها بدونِ نظارت و یا توجه بسوزند. همچنین نگذارید شمع‌ها هر بار بیش از ۱ یا ۲ ساعت بسوزند و اجازه ندهید که سطح شمع تا نزدیک کش‌ها پایین بیاید.

 

مشاهده آلبوم کاردستی های مناسب پاییز

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • تزئینات پاییزی زیبا
  • تزئینات پاییزی زیبا
  • تزئینات پاییزی زیبا
  • تزئینات پاییزی زیبا
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.bhg.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 939

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 4+1 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید