تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

تعداد امتیازها: 997
0 نفر
تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

در این‌جا به شما یاد می‌دهیم که چگونه با استفاده از عناصر طبیعی میز خود را تزیین کنید.

گل‌ و میوه را با هم ترکیب کنید

برای دکور تک‌رنگ و زیبای میز از گل‌ها و میوه‌هایی استفاده کنید که رنگ‌های‌شان شبیه به‌هم است. سیب زرد، گلابی و گل‌ها به میزتان ظاهری گرم و آفتابی می‌بخشند. ابتدا در ظرف‌تان مقداری میوه قرار دهید، سپس به آن مقداری آب بی‌افزایید و گل‌ها و گیاهان را در لابه‌لای میوه‌ها جای دهید.

تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

رنگ‌های متنوعی را مورد استفاده قرار دهید

برای تزیین میزتان رنگ‌های زیبای پاییز را به داخل خانه بی‌آورید؛ می‌توانید مقداری برگ پاییزی روی میزتان پخش کرده و چند کدو تنبل زیبا روی آن‌ها قرار دهید. برای رومیزی از پارچه‌ای به رنگ شتری استفاده کنید که نقش رنگ پایه‌ را برای رنگ‌های دیگر داشته باشد. می‌توانید از روبان‌هایی با رنگ هماهنگ بر روی رومیزی استفاده کرده و در صورت لزوم با چسب دو طرفه آن‌ها را روی رومیزی محکم کنید. در انتها یک ظرف پایه دار و یا پایه کیک را در وسط رومیزی و در میان برگ‌ها قرار داده و مقداری کدو حلوایی داخل آن بگذارید.

تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

نمایش گل‌ به رنگ‌های پاییزی

شاخه‌هایی از زالزالک یا توت‌ قرمز، برای این دسته گل نامتقارن چارچوبی را فراهم آورده‌اند. چند شاخه گل ادریس بنفش و گل رز قرمز، زیبایی خاصی را در طرح زاویه دار این چیدمان به وجود می‌آورند.

تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز

دکور میز با سبزیجات

برای تزئین میزتان چه چیزی می‌تواند بهتر از سبزیجات تازه زیبای سبز رنگ باشد؟ برای به‌کارگیری این سبزیجات در دکور میزتان، دو کش محکم را دور یک شمع سفید استوانه‌ای بی‌اندازید. سپس لوبیا سبز و مارچوبه‌ها را از زیر کش‌ها رد کنید. برای پنهان کردن کش‌ها، روبان‌های ساتنی هماهنگ با رنگ های به‌کار رفته، روی آن‌ها گره بزنید. برای ساختن شمعدان کنگرفرنگی (آرتیشوک)، سر یک کنگر را بزنید و مقداری از داخل آن‌را نیز خالی کنید؛ سپس شمع‌تان را داخل سوراخی بگذارید که در وسط کنگر درست کرده‌اید. تمام این تزئینات را داخل ظرفی بزرگ و سفید قرار داده و در وسط میز بگذارید. سپس چند عدد گل سفید و چند شاخه از توت و یا زالزالک وحشی نیز در اطراف ظرف‌تان قرار دهید.

نکته: برای حفظ امنیت، اجازه ندهید که شمع‌ها بدون نظارت و یا توجه بسوزند. هم‌چنین نگذارید شمع‌ها هر بار بیش از ۱ یا ۲ ساعت بسوزند و اجازه ندهید که سطح شمع تا نزدیک کش‌ها پایین بیاید.

 

مشاهده آلبوم کاردستی های مناسب پاییز

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز
  • تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز
  • تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز
  • تزیینات زیبای پاییزی برای روی میز
مترجم: نغمه خالقی
منبع: www.bhg.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 997

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+8 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید