عضو پارسه‌گرد نیستید؟
تزئین میز با گل و شمع

تزئین میز با گل و شمع

تعداد امتیازها: 704
1 نفر

تزئینی زیبا برای روی میزهای مهمانی تان در نظر داشته باشید، علی الخصوص برای مهمانی هایی که در هوای آزاد برگزار می شوند.

در بسیاری از فضا‌ها از شمع و گل، هر یک به تنهایی برای تزئین فضا استفاده می‌شود. اما قرار دادن آن‌ها در کنار هم برای تزئین، جلوه مناسبی به وجود آورده و فضای گرم و آرام تابستانی زیبایی ایجاد می‌کند. شمع‌ها را در ظروف بلند شیشه‌ای قرار دهید و یک شاخه گل کوکب همانطور که در عکس دیده می‌شود، به ظرف شیشه‌ای متصل کنید. ارتفاع گل را به اندازه مورد نظر برش زده و سپس با روبانی که رنگ آن با رنگ گل متناسب است، شاخه گل را به ظرف حاوی شمع ببندید. هر ظرف شیشه‌ای آماده شده را در یک ظرف کوتاه قرار دهید و داخل آن کمی آب بریزید تا گل تازه و شاداب بماند.

مترجم: امیر ماتیو علوی
منبع: www.marthastewart.com
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 704

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 3+5 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید