عضو پارسه‌گرد نیستید؟

بسته بندی‌ ها و تزئینات کادویی

تعداد امتیازها: 2050
2 نفر
بسته بندی‌ ها و تزئینات کادویی

وقتی برای فرد مورد علاقه تان هدیه ای می برید در لحظهٔ اول او با تزیین کادوی شما روبرو می‌شود. تزیین کادو جدا از زیباتر کردن آن، به طرف مقابل شما نشان می‌دهد که کادوی شما سر فرصت خریداری شده یا با عجله؟ آیا روی کادوی شما کارتی برای تبریک و یادگاری با خط و جملات زیبای شما نوشته شده است یا نه؟ ممکن است بسته بندی کادوی شما به سرعت باز شود، اما تزیین زیبای آن فراموش نمی‌شود و اگر کارتی را با کادوی خود همراه نموده باشید، نه‌تنها دور انداخته نشده بلکه در ارزشمندترین مکان‌ها نگهداری می شود.

در اینجا تزئینات آسان و بسیار زیبایی را به شما نشان می‌دهیم تا ببینید چقدر راحت می‌توانید با بسته‌بندی با سلیقه هر هدیه، محبت خود را به اطرافیان‌تان ابراز نمایید. این تزیین کادو برای روز زن نیز مناسب است.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
منبع: marthastewart.com
تهیه کننده: بهاره فرزد
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 2050

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
09:07    1392/09/07

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
نازنین
16:20    1392/02/10

با تشکر از مطلبتون .

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 8+6 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید