بازی با دور ریختنی ها

تعداد امتیازها: 924
0 نفر
بازی با دور ریختنی ها

تغییر ایجادکردن در محیط زندگی‌ برای حفظ نظم بسیار ضروری است. گاهی اوقات تغییر را می‌‌توان با جابه‌جا کردن برخی‌ مبلمان به وجود آورد و دکور جدیدی ایجاد کرد. گاهی اوقات می‌‌توان با کاربری برخی‌ مبلمان بازی کرد و یا آنها را در یک فضای دیگری از خانه چید. دور ریختن و نو خریدن ساده‌ترین راه است اما راه‌های خلّاق‌تری هم برای ایجاد دکور‌های جدید وجود دارند. در این مطلب می‌‌پردازیم به چند ایده جالب برای بازی با دور ریختنی‌ها برای ایجاد دکور‌های جدید در خانه. 

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 924

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
گیتی
21:58    1392/12/01

از زحمتتان ممنون جالب بود

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 9+3 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید