ایده هایی برای نظم دهی به ورودی خانه

تعداد امتیازها: 990
2 نفر
نظم دهی به ورودی خانه

۱. چیدمان هوشمندانه کمد
اغلب اوقات راهروی ورودی جایی است که همه اعضای خانواده وقتی به خانه می‌رسند، وسایلشان را در آنجا (چوب رختی) می‌گذارند. با این وجود شما می‌توانید با راه حل‌های شیک و آسان ما این فضا را منظم و کاربردی کنید. کمد راهروی بزرگتان را با روشی هوشمندانه بچینید تا برای هرگونه کت و وسیله‌ای فضای کافی داشته باشد. سپس فضای کمد را با یک میله مخصوص آویزان کردن لباس (a closet rod extender) دوبرابر کنید. کت‌های بلند‌تر را برای طبقات بالا‌تر و میله پایینی را برای لباس‌های کوتاه‌تر استفاده کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: عارفه خوش نیت
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 990

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
پریسا صادقی
10:10    1391/06/19

درحالی که میانگین فضاهای آپارتمانی امروزی حدود100متر مربع بیشتر نیست چگونه می توان انتظار داشت این ایده ها کار آمد باشد و خود باعث بی نظمی نشود؟بهترین کار استفاده از یک کمد سراسری متناسب با فضای ورودی است که می توان با نصب آینه روی درب کمد ویا در کنار آن همراه با نور پردازی مناسب علاوه بر زیبایی نظم را هم برقرار کرد.ضمن اینکه اعضای خانواده در چنین فضاهایی خود را ملزم به همکاری در نظم خانواده بدانند و هر وسیله ایی را در همان بدو ورود در جای خود قرار دهند.


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد

18:26    1391/05/07

جالب بود

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 2+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید