عضو پارسه‌گرد نیستید؟

انواع دکوراسیون حمام

تعداد امتیازها: 638
1 نفر
دکوراسیون حمام, دکوراسیون دستشویی, دکور حمام

وان سنتی لبه برگشته

استفاده از این نوع وان، فضا را کلاسیک کرده است ولی می توان در کنارش دوشی نصب نمود که برای زندگی امروزی مناسب تر می باشد. کاشیهایی که به ارتفاع نیمی از دیوار بالا رفته اند از خیس شدن دیوار جلوگیری می کنند و در عین حال برای تمیز کردن هم آسانتر است.

حمام سنگی

حمام سنگی

یک اتاق کوچک سفید برای این حمام مجزا انتخاب شده است.این حمام دارای سنگهای مرمر خاکستری است که به ارتفاع نیمی از دیوار هستند. سنگ های مرمر طبیعی که در قسمت بالای دیوار استفاده شده و همچنین کف سفید، به روشن و باز کردن فضا کمک کرده است.

حمام ساده با سلیقه

حمام ساده با سلیقه

این حمام با تجهیزات روز بازسازی شده است. آینۀ دایره ای شکل، همراه با شیشۀ وان و دوش و ریزه کاریهایی چون موزائیک های ریز که در حاشیۀ کاشیها کار شده است، همگی فضا را بسیار امروزی می کند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی تصویر هر صفحه کلیک نمایید.
  • دکوراسیون حمام, دکوراسیون دستشویی, دکور حمام
  • حمام سنگی
  • حمام ساده با سلیقه
مترجم: امیر ماتیو علوی
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 638

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+5 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید