انواع اتاق‌های دخترانه

تعداد امتیازها: 1320
2 نفر
اتاق خواب دخترانه

اتاق صورتی

تخت خواب و میز سفید رنگ باعث می‌شود که پرده، رو تختی و دیگر لوازم اتاق بسیار برجسته و زیبا به نظر برسند و رنگ‌های صورتی و سرخابی اتاق بیشتر جلوه کنند. همچنین به فضای اتاق حس لطیف و دخترانه می‌دهد. یک میز توالت سفید و به سبکی کلاسیک، می‌تواند بر جذابیت این اتاق بیفزاید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: امیر ماتیو علوی
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1320

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
negin
11:32    1391/11/15

salam khaste nabashid .khili ghashange khili dost daram .baram range otagh khabe 2kkhtarane ke aramesh bedi mail koniod.ba tashakor


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد

14:55    1391/05/11

خواهش می کنم عکس میز توالت امروزی را در سایت بگذاری نه قدیمی این قضیه رو جدی بگیرید جند روز دیگه میام تا عکس های جدید رو ببینم

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 2+9 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید