اتاق صورتی

تخت خواب و میز سفید رنگ باعث می‌شود که پرده، رو تختی و دیگر لوازم اتاق بسیار برجسته و زیبا به نظر برسند و رنگ‌های صورتی و سرخابی اتاق بیشتر جلوه کنند. همچنین به فضای اتاق حس لطیف و دخترانه می‌دهد. یک میز توالت سفید و به سبکی کلاسیک، می‌تواند بر جذابیت این اتاق بیفزاید.

اتاق دختران نوجوان

دخترهای نوجوان به خاطر تحرک زیاد و شرایط سنی، نیاز به فضاهای جداگانه‌ای برای فعالیت و استراحت دارند؛ بنابراین باید برای فعالیت و درس خواندن آن‌ها، جایی مناسب و بزرگ در نظر گرفت. برای درس خواندن آن‌ها، یک صندلی چرخ‌دار متحرک و همچنین یک میز تحریر جمع و جور و راحت مورد نیاز است. توجه کنید که دختران نوجوان باید رنگ اتاق خود را بنا به سلیقه خود انتخاب نمایند.

ترکیب رنگ‌های ملایم و تند

یک آویز صدفی به رنگ صورتی و حریر سفید با طرح صورتی ملایم که بر بالای تخت خواب نصب شده، لطافت بسیار جذابی به اتاق خواب می‌دهد. در این اتاق همۀ اشیا دارای رنگ ملایم هستند، به جز رنگ سرخابی فرش و قسمت پایین دیوار‌ها که باعث زنده شدن رنگ‌های ملایم اتاق شده است.

اتاق کودکانه

برای این‌که جلوۀ دخترانۀ اتاق بیشتر شود، از پارچه‌ای با طرح قلب و به رنگ صورتی برای پرده و رو تختی استفاده می‌کنیم. یک آباژور با کلاه صورتی رنگ نیز باعث هماهنگی بیشتر می‌گردد. رنگ روشن برای اثاثۀ چوبی اتاق مانند میز و کمد، باعث گرما و لطافت بخشیدن به محیط کودکانۀ اتاق می‌شود.

اتاق دخترانه

صورتی، اولین رنگی است که هر دختر بچه‌ای آن را انتخاب می‌کند؛ اما اگر اتاق کودک تماماً صورتی باشد، ممکن است کمی کسالت‌آور شود. برای جلوگیری از این مورد می‌توان از ترکیب این رنگ با رنگ‌های سرخابی، قرمز و نارنجی استفاده نمود. باید این رنگ‌ها را روی زمینه سفید به صورت سایه روشن استفاده کرده و اتاقی شاد و قشنگ برای دختر بچه‌های‌تان دکور کنید. این طرح برای کودکان ۸ تا ۱۲ سال مناسب می‌باشد.

اتاق ویلایی

گاهی اوقات دختر بچه‌ها آنقدر علاقه زیادی به رنگ صورتی دارند که دکور اتاق‌شان به خاطر استفادۀ بیش از حد از این رنگ، حالت زننده پیدا می‌کند. شما نیز می‌توانید مانند عکس، با زیرکی از این رنگ استفاده کرده تا نیاز کودک خود را بر آورده سازید، ولی رنگ دیگری را برای دیوار‌ها به کار ببرید. در اینجا، روتختی، پرده و همینطور قالی صورتی است. می‌توان در بعضی از نقاط دیوار نیز از کاغذ دیواری صورتی استفاده نمود.

نام مترجم: 
امیر ماتیو علوی
منبع : 

کلیدواژه‌هابا کلیک روی هر کلمه به مطالب مرتبط با آن دسترسی پیدا می‌کنید

دیدگاه‌ها

ناشناس (تایید نشده)

خواهش می کنم عکس میز توالت امروزی را در سایت بگذاری نه قدیمی این قضیه رو جدی بگیرید جند روز دیگه میام تا عکس های جدید رو ببینم

۱۱ / ۰۵ / ۱۳۹۱

negin (تایید نشده)

salam khaste nabashid .khili ghashange khili dost daram .baram range otagh khabe 2kkhtarane ke aramesh bedi mail koniod.ba tashakor

۱۵ / ۱۱ / ۱۳۹۱
برو به بالا