عضو پارسه‌گرد نیستید؟

اصول دکوراسیون کتابخانه

تعداد امتیازها: 1105
1 نفر
کتابخانه خانگی

دکوراسیون کتابخانه خانگی رکن اصلی را در ایجاد جلوه‌ای زیبا برای بازدید کنندگان ایفا می‌کند و علاوه بر این برای خود شما نیز کارامد است. زمینه‌ای که می‌خواهید در آن کتابخانه‌تان را تزئیین کنید انتخاب کنید و از نور، رنگ و چیدمان برای شخصی سازی حس آن استفاده کنید.
طرز کار:

1. یک زمینه (تم) را انتخاب کنید. بسیاری از کتابخانه‌های خانگی در حول یک زمینه می‌گردند. زمینه‌های اسپانیایی، فرانسوی و ویکتوریایی زمینه‌های فرهنگی محبوب کتابخانه‌ها هستند، زیرا حس کلاسیک و باشکوهی را منتقل می‌کنند؛ اما می‌توانید هر زمینه‌ای را که دوست دارید انتخاب کنید.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: مریم انصاری
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1105

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 5+6 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید