عضو پارسه‌گرد نیستید؟

آشپزخانه هایی با طراحی زیبا و جسورانه

تعداد امتیازها: 971
1 نفر
دکورهای مختلف آشپزخانه

در میان دکورهای متنوعی که در این مطلب معرفی شده اند، دکور آشپزخانه ای را بیابید که با شخصیت تان هماهنگ باشد.

آشپزخانه‌ای با میز منحنی (Curvy Island)
توضیحاتی درباره طراحی: این آکواریوم پشت سینک بود که این آشپزخانه را در میان منتخبات برنامه آمریکایی MTV Cribs قرار داد، ولی این میز منحنی سفارشی است که قسمت مرکزی فریبنده آن را تشکیل می‌دهد. این میز منحنی که با روکشی از جنس چوب ونگه پرداخت شده است، صفحه‌ای از جنس شیشه شیری رنگ دارد که با LED‌ هایی که رنگ آن‌ها تغییر می‌نماید، کار می‌کند و نور ملایمی برای آشپزخانه فراهم می‌آورد. کابینت‌ها و کشو‌های که به رنگ متعارف سفید هستند، با روکش ها که از جنس پلیمر کرین هستند، هماهنگی دارند و همچنین به عنوان فویلی (ورقه‌ای) برای رنگ آبی الکتریکی آکواریوم عمل می‌کنند. برای گذر آسان از فضای کاری به محیطی سرگرم کننده، آشپزخانه نقشی کاربردی و یدکی دارد (که در بالا نشان داده شد). در نقش یدکی، سیستم تهویه رو به پایین این آشپزخانه (که توسط گاتمن (Gutmann) ساخته شده است)، در میز منحنی جمع شده و در کابینت‌های سفید رنگ، قفسه بندی دو طرف یخچال را پنهان می‌کند.

برای مشاهده صفحات بعد بر روی پیکان ها کلیک نمایید.
مترجم: عارفه خوش نیت
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 971

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 7+8 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید