عضو پارسه‌گرد نیستید؟
چای سبز

کی نباید چای سبز بخوریم؟

تعداد امتیازها: 1370
1 نفر

بله! چای سبز هم گاهی می تواند مضر باشد و نباید مصرف شود.

علی رغم فایده‌های چای سبز برای سلامتی (دانشمندان معتقدند در پیش گیری از سرطان موثر است)، اگر می‌خواهید باردار شوید بهتر است از خوردن آن صرف نظر کنید. چای سبز تاثیر اسید فولیک را که وجود آن در ماه اول باردرای برای جلوگیری از نقص لولهٔ عصبی جنین ضروری است، کاهش می‌دهد. اما اگر همراه آن سبزیجات حاوی فولیت (ویتامینی که وجود آن برای تولید و نگهداری از سلول‌های جدید ضرروی است) و قرص مکمل فولیک اسید بخورید، اثرش را کاهش می‌دهد. اما چرا ریسک کنید؟ بعد از سه ماههٔ اول بارداری، روزی یک فنجان چای سبز ایرادی ندارد.

مترجم: مریم انصاری
پارسه‌گرد این مقاله را برای اولین‌بار در وب فارسی منتشر کرده‌است، لذا نقل مطلب بدون درج لینک فعّال پارسه‌گرد اخلاقی نیست.

ارسال مطلب

چاپ

تعداد امتیازها: 1370

ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
NeGG Inn
23:46    1392/04/03

mamnoon ! khodaro shok man nemikham haamele besham ! ;)


ارسال از وب سایت پارسه‌گرد
مینا
18:53    1392/01/31

عالی بود واقعا ممنون

ارسال نظر جدید

کاربر عزیز، اگر مایل به دریافت پاسخ از مشاورین پارسه گرد هستید، لطفاً ابتدا نظر خود را در مطلب مرتبط وارد نمایید؛ سپس چنانچه پیگیر نظرات خود از طریق ایمیل هستید حتما قبل از ارسال نظر خود، ثبت نام نمایید. (بدیهیست در غیر اینصورت، پاسخی برای شما ارسال نخواهد شد.)
آدرس پست الکترنیک شما به عموم نشان داده نخواهد شد. اگر شما در سایت Gravatar دارای حساب کاربری هستید که به آدرس ایمیل شما مرتبط است، میتوانید از آن برای تصویر کاربری خود استفاده کنید.
جواب 1+2 چند می شود؟
لطفا نظر خود را با نگارش فارسی درج نمایید