دیدگاه‌ها

abc (تایید نشده)

با سلام

من در حال حاضر شرایط باردار شدن را ندارم، نزدیکی من بدون جلوگیری بوده و احتمال میدهم منجر به بارداری شود!‌بهترین قرص پیشنهادی شما برای جلوگیری اضطراری چیست و روش استفاده آن چطور است. ممنون.

۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۲

خانم abc در درجه اول نباید کمتر از 72 ساعت گذشته باشد چون تاثیری نخواهد داشت. می توان بعد از انجام مقاربت ، دو قرص اچ دی HD را باهم خورد و سپس 12 ساعت بعد ، دوقرص دیگر اچ دی HD نیز خورده شود . این چهار قرص حتما باید در عرض 72 ساعت بعد از مقاربت خورده شوند . هرچه زودتر این قرصها خورده شوند، تاثیر آنها بیشتر خواهد بود . عوارض جانبی این قرصها عبارتنداز: تهوع ، استفراغ ، سردرد ، حساس شدن پستانها ، سرگیجه ، احتباس مایعات در بدن و خونریزی های نامنظم . این عوارض جانبی معمولا بعداز یکی دو روز از بین خواهند رفت . با خوردن این قرصها همراه با غذا و یا مصرف داروهای ضد تهوع ، می توان از احساس تهوعی که خوردن این قرصها ایجاد میکند کم نمود . در صورتی که در عرض یکساعت که قرصها را مصرف نمودید ، استفراغ کردید ، باید دوباره قرصها را بخورید.
* می توان از قرصهای ال دی LD هم استفاده نمود – اما باید در هر بار 4 عدد قرص خورده شود (مجموعا هشت قرص خورده می شود).

۱۴ / ۰۶ / ۱۳۹۲

roya (تایید نشده)

khaily aly

۰۴ / ۰۳ / ۱۳۹۳

bahare (تایید نشده)

سلام من 22 سالمه و در دوران نامزدی به سر می برم. هنوز هیچ نزدیکی انجام ندادم . می خوام بدونم که دقیقا برای انجام نزدیکی کی باید شروع به خوردن قرص کنم؟ چند وقت قبل از اولین نزدیکی ؟

۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۳

سلام
برای جلوگیری از بارداری با استفاده از قرص، مصرف قرص را از اولین روز قاعدگی شروع کرده و به مدت 28 روز ادامه دهید (روزی یک قرص در ساعت معین) و سپس هفت روز از قرص استفاده نکنید. بهتر است برای اطمینان از تأثیر قرص هفته اول نزدیکی پس از شروع اولین بسته از کاندوم در حین نزدیکی همزمان استفاده شود.

۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۳

زری (تایید نشده)

سلام!
خسته نباشید...
بهترین و کم ضرر ترین قرص برای جلوگیری از بارداری کدوم قرصه؟
من از قرص دیان 35 استفاده میکنم، این قرص چطوره؟
بهتره که چند ماه پیاپی از این قرص استفاده کنم که تخمدون قدرت باروری شو از دست نده؟
تشکر

۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴

با سلام
بهترین نوع قرص برای هرفردی براساس شرایطش متفاوت است شما هم با مشورت و معاینه میتوانید بهترین را انتخاب نمایید

۲۰ / ۰۲ / ۱۳۹۴
برو به بالا